Skocz do zawartości
Limitowany

Kupię plugin/przerobienie mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z nietypową ofertą. Szukam osoby która wykonała by mi plugin umieszczający banery reklamowe w danych miejscach na mapie. Przykładem jak w cs 1.6 na mapie dd2 tak zwana "reklamama miejscówka na longu".

Serwer ONLY MIRAGE także, w grę wchodzi prawdopodobnie po prostu przerobienie mapy i dodanie na nią grafiki w konkretne miejsca. Rozwiązanie wybiera osoba która podejmie się zadania. Dodam, że grafika będzie wykonana przeze mnie więc nie wliczam jej w koszty zlecenia. Nie chciałbym, żeby grafika pokazywała się pod konkretną komendą etc. Ładuje się mapa i grafika jest stale w jednym konkretnym miejscu.

Tak więc proszę o numery gg lub zgłoszenia i odezwę się do jednej konkretnej osoby. 

Płacę 50-70zł PayPal/PSC/Przelew.

Wymagam od zleceniobiorcy wyłącznego dostępu do tej modyfikacji (nie udostępniania jej dalej).

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, VestSmart napisał:

Eeee xd

Próbowałeś tego? 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=607043
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

A czytałeś mój post i to co piszę w pluginie który wysłałeś 😛

Cytat

specyficzne dla mapy dla pozycji naklejek Polecenia sm_paintdecal < nazwa naklejki | decal_id> - Maluje kalkomanię na ścianie, którą obecnie celujesz w Admin-Flag wymagane: Custom3 sm_removedecal <cel | wszystkie | id | nazwa | last> - Obecnie nie zaimplementowane, zmień mapę, aby ponownie załadować kalkomanie z pliku konfiguracyjnego.
Wymagana flaga administratora: root sm_savedecal < target | wszystkie | id | nazwa | last>- Zapisuje pozycję kalkomanii w pliku konfiguracyjnym specyficznym dla mapy. Wymagana flaga administratora: Rootsm_listdecal<target| wszystkie | id | ostatni | mapa | nazwa | zapisane> -

To jest grafika w formie naklejki którą nakłada admin na serwerze. Jest wyraźnie napisane, że grafika jest cały czaas widoczna na mapie bez koneiczności dodawania jej co chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, -Gamer- napisał:

Napisz na STEAM
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! zobaczę co da się zrobić.

Loga na mapie będą w nią wbudowane tak więc nie trzeba będzie dodawać dodatkowych pluginów.

Czy oferujesz poprawę optymalizacji mapy po dekompilacji? 

Dla osób nie znających się. Po użyciu dekompilatora do mapy "narzędzia" optymalizacyjne typu areaportal nie kiedy skip/hint zostają przesunięte przez co optymalizacja w danej części mapy po prostu nie istnieje(skip/hint). Jeżeli tak się stanie przy areaportalach (czyli zawsze po dekompilu) mapa się skompiluje, ale przez miejsca w którym powinien znajdować się areaportal nie będzie widać większości mapy będzie ona ucinana w mniej więcej taki sposób https://i.imgur.com/LhXP9Uy.png
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem dokładnie o czym mówisz. Zajmuję się edycją głównie małych map takich jak am,aim,awp itp, lecz nie zaszkodzi spróbować 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowałem i rzeczywiście nie wszystkie portale się wczytały więc mój sposób nie zadziała na tak dużą mapę no cóż warto było się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi