Skocz do zawartości
-Gamer-

Serwis microsms

Rekomendowane odpowiedzi

• WOW! 1
Napisano (edytowane)

Miał ktoś do czynienia z tą firmą lub podobną zajmującą się tym samym ??

Zastanawiam się nad przejściem na własne kody sms ,przelewy,psc,paypal itp by wszystko można wypłacić prosto na konto bankowe/paypal.

Patrząc przez te 4 lata to stawki hostingów są dosyć sporo. 

by nie trzeba było mieć działalności gospodarczej 

by nie było problemów z wypłacalnością

by w jednym miejscu były dostępne wszystkie możliwe płatności 

Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat zapraszam do wypowiedzi 😉

Edytowane przez -Gamer-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 1
Napisano (edytowane)

Firma dobra dla ludzi, którzy nie robią dużego obrotu. Wypłaty itp.. robią bez problemów, lecz jak nie masz zarejestrowanej firmy to będzie na dłuższą metę problem z 'prawem'. 

Edytowane przez Jase

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SMSy i przelewy microsms ma bez działalności. Do PSC z microsms potrzebujesz działalność gospodarcza. Bez dzialalnosci gosp., PSC obsluguje firma fastpsc.pl. Do PayPala, nie potrzebujesz zewnetrznych firm. Możesz korzystać z API PayPala.

Jednak tak jak Jase wspomniał, aby legalnie prowadzić sieć serwerów, należy zarejestrować działalność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.01.2020 o 07:46, -Gamer- napisał:

by nie trzeba było mieć działalności gospodarczej 

Z racji tego, że już nie mogę edytować posta dodam odpowiedź ponownie. 
W Polsce z tego co ja wiem i się dopytywałem też paru urzędników to przy czerpaniu jakiejkolwiek korzyści majątkowej, bądź świadczenia usług musisz mieć zarejestrowaną swoją działalność. Fakt jest taki, że do któregoś tam roku życia jesteś zwolniony z podatku, lecz wymagają pokwitowania zarobkowego. 

Zawsze jeżeli chcesz istnieje wiele 'portali', które dla osób młodych pomagają w tych sprawach. Przykładem jest https://twojstartup.pl
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi