Skocz do zawartości
Smoker

Plugin- automatyczne stałe wiadomości na czacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie potrzebuję pluginu, który będzie wyświetlał co minutę np stałe wiadomości. 

Jak biorę jakieś z neta i wrzucam + ogarniam config to niestety nie daję to żadnego efektu na serwerze... Chyba, że po prostu źle coś robię, jakaś miła dusza ogarnęła by mi to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to najlepszy plugin jaki może być 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Smoker napisał:

Witam

Tak jak w temacie potrzebuję pluginu, który będzie wyświetlał co minutę np stałe wiadomości. 

Jak biorę jakieś z neta i wrzucam + ogarniam config to niestety nie daję to żadnego efektu na serwerze... Chyba, że po prostu źle coś robię, jakaś miła dusza ogarnęła by mi to?

Tak dokładnie, chodzi mi tylko żeby wyświetlało się np. "Aby sprawdzić ranking wpisz !rank"
Nic więcej nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wgrałem to na serwer, tylko jak teraz ustawić żeby wiadomości się pojawiały bo na razie na serwie nic się nie zmieniło. Obstawiam, że trzeba coś z configiem, z którym się biję od wczoraj? 😄

Jeśli ma ktoś chęci to mogę dać subkonto na pukawce, aby mi to ogarnął. Możemy się dogadać na jakąś małą kwotę czy skina.

Edytowane przez Smoker
informacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Smoker w folderze configs masz plik ServerAdvertisements3.cfg i tam ustawiasz wszystkie wiadomości

Jak coś nie będzie działało to wrzuć tutaj swój config

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 godziny temu, -Gamer- napisał:

Jest to najlepszy plugin jaki może być 😉

Polecam tego użytkownika! Bardzo pomocny, szybko ogarnął sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi