Skocz do zawartości
bombels

[Rozwiązane] Problem przy kompilacji! (Missing type 'Handle')

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem przy kompilacji pliku i nie wiem jak to naprawić. 

1452081849_bad.thumb.png.7eff8ccd9d4f8725a9411659c3683cb6.png

Tu jest plik sp. i includegifts.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! handles.inc
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, PyNiO napisał:

Poprawione tutaj masz

gifts.sp 10 kB · 1 pobranie
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! handles.inc 3 kB · 1 pobranie
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Dzięki, pomogło ale nie myślałem, że przy kompilacji pojawią się problemy z innymi include. 

Dodam pozostałe include: https://www111.zippyshare.com/v/ZBL667GR/file.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 1
Napisano (edytowane)

@bombels w sensie , że jakie błędy? Mi przy kompilacji wywaliło tylko ostrzeżenia, które tak na prawdę mogłem zignorować.

Najlepiej wyślij mi ss z kompilacji.

@edit

Nie wiem skąd masz te includy, ale wygląda na to, że wszystkie miałeś zepsute. Polecam na nowo pobrać kompilator albo te includy.

Pod spodem wrzucam 2, które wywaliły tam i po zmianie ich normalnie skompilował się.

regex.inc
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! datapack.inc

Edytowane przez PyNiO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PyNiO

include są z tego plugina:  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276677

Po wrzuceniu od Ciebie regex i datapacka wyskakuje mi to przy kompilacji:

kompilacja.thumb.png.1c7f55a3e53a4b5642ccc408344968b5.png

Jeśli tobie normalnie się skompilowało to mogłeś wrzucic smx.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, bombels napisał:

@PyNiO

include są z tego plugina:  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276677

Po wrzuceniu od Ciebie regex i datapacka wyskakuje mi to przy kompilacji:

kompilacja.thumb.png.1c7f55a3e53a4b5642ccc408344968b5.png

Jeśli tobie normalnie się skompilowało to mogłeś wrzucic smx.

Kompilujesz pod wersję SM 1.10, a zephyrus jest przestarzały przez co nie skompilujesz go pod 1.10
Pobierz kompilator 1.9 i będzie dobrze 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...