Skocz do zawartości
haes

[DOŁĄCZĘ/STWORZĘ] PROJEKT SIECI SERWERÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym dołączyć do projektu sieci serwerów cs go, ewentualnie stworzyć coś nowego i innowacyjnego. 

Na samym wstępie oczekuje porządnego podejścia, oraz odrobinę profesjonalizmu. mam 20 lat, jestem zaangażowany i pomocny. 

Jeżeli są osoby zainteresowane współpracą proszę o napisanie wiadomości prywatnej wtedy napiszę dalszy kontakt bezpośredni. 

Do stworzenia forum:

• Poszukuję Technika, osoby odpowiedzialnej za wszystko związane z przygotowaniami forum do oficjalnego startu, wprowadzania zmian, aktualizacji, oraz udogodnień dla użytkowników. 
  • Poszukuję Sponsora, który jest w stanie zaufać, spisać umowę, oraz za sponsorować takowy projekt, gdzie po przedstawionym pomyślę, będzie miał możliwość bycia czy też istnienia w przyszłości po skończeniu oraz przygotowaniu go do startu.
  • Poszukuje Współwłaściciela (Jednego, bądź Dwóch) Chciałbym stworzyć projekt na wyższą skalę istnienia. 
  • Administratora, który będzie pełnił mu przydzielone obowiązki. 
  • Moderatora, który będzie pilnował tego co się będzie działo na forum a w późniejszym czasie będzie zajmował się nowymi członkami ekipy od strony (Moderacji)
  • Grafików do stworzenia projektu o autorskiej grafice, jak i projektach graficznych. 
  • Redaktorów, którzy będą zajmowali się zadaniami przydzielonymi.

Do dołączenia:

• Interesuje mnie wysoka posada by móc jakoś wpłynąć na graczy, ewentualnie pomóc w dalszym rozwoju, czy też dokładaniu się do dłuższego istnienia projektu.
  • Interesuje mnie projekt rozwinięty, który szuka dziury w całym i będzie potrzebował osoby z większym profesjonalizmem.
  • Najlepiej żeby projekt posiadał licencję, oraz silnik ipb/ips

Co jestem w stanie zaoferować?

• Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Kreatywność
  • Jeżeli będzie potrzeba, składki pieniężne na rozwój projektu
  • Dobra praca w grupie
  • Profesjonalizm
  • Podejście do graczy/użytkowników na wysokim poziomie aby nie czuli się gorsi
  • Pełnoletność
  • Zainteresowanie projektem na dłuższy czas ( Nie mam zamiaru przychodzić na 2-3 dni po czym nie dawać oznak życia)

Co jestem w stanie zaoferować do stworzenia projektu?

• Pieniądze na projekt, oczywiście jeżeli znajdą się sponsorzy, bądź osoby współdzielone projekt. 
  • Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Kreatywność
  • Dobra praca w grupie
  • Profesjonalizm
  • Pełnoletność
  • Znakomita znajomość zadań, oraz znaków podejścia Właściciela, aby być autorytetem dla innych, nowych użytkowników.
  • Oraz wiele, wiele więcej możliwości do stworzenia projektu na przyszłość, aby istniał przez dłuższy okres. 

Więc tak jak mówiłem osoby zainteresowane, niech napiszą na prywatnej wiadomości w celu rozmowy, czy też otrzymania bezpośredniego kontaktu gdzie jestem aktywny 24/7. Interesują mnie tylko osoby w pełni zainteresowane stworzeniem/bądź współpracą. Także jeżeli nie jesteś zainteresowany to nie pisz, a jeżeli masz kontakty do osób, które będą podaj im link do postu niech się odezwą. 

Pozdrawiam: Kacper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi