Skocz do zawartości
exot1c

Wywala CSGO przy zmianie mapy.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Ostatnio zauważyłem, że grając na moich arenach wywala całego cs'a. Zawsze w error logach widzę ten błąd:

[SM] Fatal error encountered parsing translation file "esp.phrases.txt"

Tak jak pisałem kiedyś, dopiero się uczę wszystkiego, dlatego nie wiem co z tym zrobić. Wiem tylko tyle, że jest to jakieś tłumaczenie, z którym jest coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 hour ago, exot1c said:

Cześć,
Ostatnio zauważyłem, że grając na moich arenach wywala całego cs'a. Zawsze w error logach widzę ten błąd:

Tak jak pisałem kiedyś, dopiero się uczę wszystkiego, dlatego nie wiem co z tym zrobić. Wiem tylko tyle, że jest to jakieś tłumaczenie, z którym jest coś nie tak.

Wgraj od nowa tłumaczenie 😯 albo jakiś stary plugin który miał stare pliki w gamedata. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, daffyy napisał:

Wgraj od nowa tłumaczenie

No dobra, ale tłumaczenie jakiegoś pojedynczego pluginu czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minutes ago, exot1c said:

No dobra, ale tłumaczenie jakiegoś pojedynczego pluginu czy jak?

Masz napisane 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Problem nie stanowią pluginy lecz mapy same w sobie , jeżeli wiesz jakie mapy konkretnie wywalają csgo należy je przekonwertowac, wystarczy poszukać na alliedmods wątku w którym wszystko jest wyjaśnione dlaczego tak się dzieje 

Edytowane przez szogun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minutes ago, szogun said:

Problem nie stanowią pluginy lecz mapy same w sobie , jeżeli wiesz jakie mapy konkretnie wywalają csgo należy je przekonwertowac, wystarczy poszukać na alliedmods wątku w którym wszystko jest wyjaśnione dlaczego tak się dzieje 

Mi tam nigdy nie wywaliło csa na serwerze, co najwyżej serwer się scrashował bo nie mógł wczytać mapy 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 1
Napisano (edytowane)

Powód dlaczego csgo wywala przy zmianie mapy, i pluginy typu panormama map crash fix powstały aby wymuszać na kliencie retry przy zmianach map , wiadomo problem nie dotyczy wszystkich raczej, ponieważ ja go rowniez nigdy nie doswiadczylem grajac na mapach spolecznosci 

Cytat

Why does this happen?
Maps are rendered in either HDR, LDR or both, when clients switch from one to the other CSGO crashes.

Edytowane przez szogun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, szogun napisał:

Why does this happen?
Maps are rendered in either HDR, LDR or both, when clients switch from one to the other CSGO crashes.

Ooo. To jest ciekawe nigdy o tym nie słyszałem. Chyba niedługo to przetestuję 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi