Skocz do zawartości
L E K T E R

Poszukiwanie pluginu do rang cs:go

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie was! Poszukuje pewnego pluginu do cs:go mianowicie do rang, ktore wyswietlaly by sie w tabeli wynikow i miale ono menu statystyk ranking itd. Jesli ktos mialby jakis gotowy plugin to bylbym bardzo wdzieczny.

Przez Vasto_Lorde,

Zły dział i zła nazwa tematu, poprawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy dobrze poszukać na tym forum 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Arkoo napisał:

Wystarczy dobrze poszukać na tym forum 🙂

Plugin nie ma rang w tabeli wynikow ma tylko wysiwetlenie statystyki punktow na srodku ekranu :c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, daffyy napisał:

Akurat te probowalem i nie dzialaja 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z tego plugin i rangi w tabeli mam 🙂 Hud można wyłączyć w configu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Arkoo napisał:

Korzystam z tego plugin i rangi w tabeli mam 🙂 Hud można wyłączyć w configu 

chodz na pv 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, L E K T E R napisał:

Plugin nie ma rang w tabeli wynikow ma tylko wysiwetlenie statystyki punktow na srodku ekranu :c

Plugin posiada rangi w tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Paweł napisał:

Plugin posiada rangi w tabeli.

Mi sie nie wyswietlaja one. Pomoglbys na pv?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W configu wartość "rank_type" musi wynosić 1 lub 2 jeżeli chcesz, aby rangi się wyświetlały. Sprawdź również czy posiadasz rangę wiekszą niż unranked.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Arkoo co od level ranks jest core v3.1.5 z 39 modułami https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=318782
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!
@L E K T E R do dzialania level ranksa musisz mieć sourcemod 1.10 w przypadku v3.1.5 sourcemoda 1.11 i wszystko powinno działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Shadow napisał:

@Arkoo co od level ranks jest core v3.1.5 z 39 modułami https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=318782
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!
@L E K T E R do dzialania level ranksa musisz mieć sourcemod 1.10 w przypadku v3.1.5 sourcemoda 1.11 i wszystko powinno działać

Mam SourceMod 1.10.0.6462. Moze podalibyscie plugin bym, sobie pobral i wyprobowal czy dziala...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 1
Napisano (edytowane)
1 hour ago, Shadow said:

A do czego mu dałem linki? XD I nid wprowadzaj go w błąd bo nawrt w temacie który dałeś jest napisane jaki SM ma być XD 1.11 to jeszcze wersja dev

Screenshot_2020-02-29-15-18-12-307_com.android.chrome.thumb.png.8cfef028bdd114cce77781154da83222.png

Naucz się czytać co linkujesz bo ludzie to nie świnie 

Edytowane przez daffyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@daffyy no cóż źle zobaczyłem, ale co do sourcemoda ciekawe bo mi tylko na 1.11 działało chyba, że coś mi się pomyliło więc sory za błąd ale no cóż xDDDD zdawało mi się, że widziałem to w tym, dla twojej informacji umiem czytać a fakt, że pomyliłem  się nie oznacza braku umiejętności czytania ziom xd

Edytowane przez Shadow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minutes ago, Shadow said:

@daffyy no cóż źle zobaczyłem, ale co do sourcemoda ciekawe bo mi tylko na 1.11 działało chyba, że coś mi się pomyliło więc sory za błąd ale no cóż xDDDD zdawało mi się, że widziałem to w tym, dla twojej informacji umiem czytać a fakt, że pomyliłem  się nie oznacza braku umiejętności czytania ziom xd

Potrafisz czytać i pisać?

image.thumb.png.7c76865c0166c40a777f31f6cdc2244a.png

A tego pluginu nie mogles znalezc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...