Skocz do zawartości
Trivor

Sprzedam sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Temat orientacyjny czy są w ogóle osoby chętne itp., nie jest powiedziane że sieć zostanie sprzedana.

Przedmiotem aukcji jest sieć strefaskilla.pl - forum, hosting na rok, domena na rok, nie wiem jak to z licencją jest, ale jak można to z licencją też + cała reszta sieci fp, bans itp. Możliwość kupna wraz z serwerami(spis, które moje na forum)

Cena jako, że trzeba podać żeby mi nie wywalili tematu to 2.5k. 3k z serwerami dd2 #1, awp, ffa, surf

gg 2765288

https://steamcommunity.com/id/Trivorek/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Temat orientacyjny czy są w ogóle osoby chętne itp., nie jest powiedziane że sieć zostanie sprzedana.

Edytowane przez Trivor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 hours ago, Trivor said:

Przedmiotem aukcji jest sieć strefaskilla.pl - forum, hosting na rok, domena na rok, nie wiem jak to z licencją jest, ale jak można to z licencją też + cała reszta sieci fp, bans itp. Możliwość kupna wraz z serwerami(spis, które moje na forum)

Cena jako, że trzeba podać żeby mi nie wywalili tematu to 2.5k

gg 2765288

https://steamcommunity.com/id/Trivorek/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Licencji na forum już nie sprzedasz w sposób legalny a kont nie można sprzedawać 😛

Hosting na rok, też wątpię, że ktoś kupi skoro na rok sa promocje w cholere

Więc jedyne co tutaj widzę to domena i serwery (twoje) chyba, że ktoś ma swoją licke to jeszcze forum.

btw, jak chciałbyś sprzedać swój serwerek awp w 1.6 lub go to pisz pw z ceną 😉 

Edytowane przez daffyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 5.03.2020 o 03:41, daffyy napisał:

Licencji na forum już nie sprzedasz w sposób legalny a kont nie można sprzedawać 😛

Hosting na rok, też wątpię, że ktoś kupi skoro na rok sa promocje w cholere

Więc jedyne co tutaj widzę to domena i serwery (twoje) chyba, że ktoś ma swoją licke to jeszcze forum.

btw, jak chciałbyś sprzedać swój serwerek awp w 1.6 lub go to pisz pw z ceną 😉 

Licencja jest przekazywana wraz z forum jako przypisana do domeny, co jest jak najbardziej zgodne z prawem, osobno nie sprzedam, z forum przekaże 😉

Edytowane przez Trivor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
34 minutes ago, Trivor said:

Licencja jest przekazywana wraz z forum jako przypisana do domeny, co jest jak najbardziej zgodne z prawem, osobno nie sprzedam, z forum przekaże 😉

Czyli sprzedajesz licencje tylko wpisana w panel admina? XDDDDD

License Transfers

All Invision Community licenses are non-transferrable. Client area accounts may not be shared, under any circumstances, with a third party. Licenses purchased through a business name may have the contact information updated; please contact sales@invisionpower.com for more information.

Edytowane przez daffyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi