Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek
plx211

[Rozwiązane] Propozycje zmian w regulaminie

Recommended Posts

1. Wprowadzenie zakazu zadawania pytan obnosnie tematyki forum na shoutbox

2. Podpiecie w kazdym dziale regulaminu

3. Ograniczenie notek moderacyjnych do czynosci administracyjnych, odpowiedzi obnosnie watku powinny znalezc sie w watku a nie w poscie (utrzyma to pewienn "flow")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! Ogólnie celem naszego forum jest wspieranie sourcemoda, jednakże celem dla nas jako administracji jest też zapewnienie miłej i przyjaznej atmosfery. Co za tym idzie chcemy ograniczyć zakazy na forum i jeśli już, wprowadzać je w formie wskazówek lub wytycznych. Może zacznę od dołu:

3. - Jest to prawda że 'notki' powinny być używane do działań moderatorskich tylko i wyłącznie, lecz nie widzę przeszkód gdy raz czy dwa zdarzy się użyć jej 'prywatnie'

2. - Jeśli chodzi Ci o regulamin główny, myślę, że wystarczy to co jest, czyli link pod logo. Jeśli chodzi Ci o osobny regulamin dla każdego działu, to nadal myślimy nad tymi regulaminami i będą one miały formę tekstu nad wszystkimi działami niźli tematu w dziale

1. - Dlaczego? W sensie, dosłownie taki punkt jaki teraz zaproponowałeś zakazywałby rozmów pt. 'Co myślisz o nowej wersji sm?' i tym podobne. Co nie byłoby dobre, dlaczego mamy zamykać dyskusję?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Glownie chodzi o to aby odpowiedz na pytanie ktorego ktos kiedys moze szukac nie przepadla

2. Nie zauwazylem przycisku pod logiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Myśle, że nie trzeba tego zawierać w regulaminie. Społeczność nabierze świadomości co można omawiać na sb a co nie, a ograniczanie tego w regulaminie może przynieść odwrotne skutki do zamierzonych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! Nadal mamy na uwadze punkty 1 oraz 3. Jednakże jak do tej pory nie pojawiały się one nagminnie na naszym forum. Będziemy obserwować czy takie działania zachodzą na czacie/w postach i jeśli będzie potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki w stronę zmniejszenia 'zagrożenia' ?

 • Lubię to! 1
By Vasto_Lorde,

Propozycja wzięta pod uwagę

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...