Skocz do zawartości
Jokersik

Serwer CS go wyrzuca.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, psoiadam problem z serwerem po wejsciu na serweri po zagraniu 2 , 3 rund wyrzuca mnie, innych z serwera. Wyskakuje taki błąd z przekierowaniem na strone steam 

"Pure server: file [GAME]\pak01_001.vpk does not match the server's file" 

Miałem serwer kilka miesięcy temu i po prostu z poprzedneigo serwera skopiowałem foldery: 

bin , configs , data ,extensions , gamedata, logs, plugins ,scripting , translations i wrzuciłem na nowy serwer. 

logi

L 03/18/2020 - 15:44:58: SourceMod error session started
L 03/18/2020 - 15:44:58: Info (map "de_mirage") (file "/home/data/dekiel/77889.csgo128/csgo/addons/sourcemod/logs/errors_20200318.log")
L 03/18/2020 - 15:44:58: [SM] Unable to load extension "dhooks.ext": /home/data/dekiel/77889.csgo128/csgo/addons/sourcemod/extensions/dhooks.ext.so: cannot open shared object file: No such file or directory
L 03/18/2020 - 15:44:58: [SM] Unable to load plugin "admin-allspec.smx": Required extension "dhooks" file("dhooks.ext") not running
L 03/18/2020 - 15:44:58: [SM] Fatal error encountered parsing translation file "WeaponRestrict.phrases.txt"
L 03/18/2020 - 15:44:58: [SM] Error (line 0, column 0): Stream failed to open
L 03/18/2020 - 15:45:00: Failed to auto generate config for drapi_show_damage.smx, make sure the directory has write permission.

mam tez problem z wgraniem dhoosk niby wgrywam katalogowo restartuje serwer ale nia dziala. 

Edytowane przez Jokersik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje pliki lokalne nie odpowiadają tym, które masz na swoim serwerze. Musisz je usunąć z dysku, aby poprawne, nowe wersje mogły zostać pobrane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

czyli co wgrałem plik z pobranych folderów przestarzałe ? Czyli wchydzi na to ze musze zrestartować serwer i wgrywać kazdy plik po kolei zeby nie podmienić tych nowych ? 🙂 

albo wgrać najnowszego sourcemoda  i podmienić pliki ? 

edit. Wgrałem sourcebansa nowego do mojego serwera podmienilem stare pliki ale dalej wyrzuca. 

Edytowane przez Jokersik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi