Skocz do zawartości
aBarteK

Problem z ban/mute/gag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam problem z ban/mute/gag

Gdy używam jakichkolwiek komend z wyżej wymienionych pokazuje mi się informacja "komenda "gracz" powód" 

a nie np zbanowano "gracz" czas powód i przez to są błędy, np jeśli chciałem zmutować jedną osobę permanentnie to wyświetliło się "wyciszono gracza (powód)" i po wyjściu i wejściu na serwer już nie miał wyciszenia. Jak to mogę naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, aBarteK napisał:

np jeśli chciałem zmutować jedną osobę permanentnie to wyświetliło się "wyciszono gracza (powód)" i po wyjściu i wejściu na serwer już nie miał wyciszenia

coś z bazą danych masz nie tak. Dodałeś ip serwera do zdalnej bazdy danych? Prawidłowo wpsialeś login hasło i usera do databases.cfg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Maroxx napisał:

coś z bazą danych masz nie tak. Dodałeś ip serwera do zdalnej bazdy danych? Prawidłowo wpsialeś login hasło i usera do databases.cfg?

Nie uzupełniałem tego od początku może przez to. Mógłbyś powiedzieć dokładnie jak to zrobić? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

databases.cfg dodajesz wpis

"sourcebans"

i wpisujesz dane takie jak podczas instalownia sourcebansa na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi