Skocz do zawartości
xtreme

Problem z pluginem Multi1VS1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż używam na serwerze swoim tego PLUGINU
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Mam dwa problemy:

1.  Wgrałem już gotowe smx i wyskakuje takowy bląd w konsoli

L 04/04/2020 - 20:56:38: [SM] Exception reported: Array index out-of-bounds (index -1, limit 66)
L 04/04/2020 - 20:56:38: [SM] Blaming: multi1v1.smx
L 04/04/2020 - 20:56:38: [SM] Call stack trace:
L 04/04/2020 - 20:56:38: [SM]   [1] Line 864, ./scripting/multi1v1.sp::Event_OnPlayerDeath

2. Podczas kompilacji pliku sp

kompilator source mod 1.10\addons\sourcemod\scripting\include\smlib/entities.inc(1773) : fatal error 196: deprecated syntax; see https://wiki.alliedmods.net/SourcePawn_Transitional_Syntax#Typedefs

Co może być tego przyczyną wchodziłem w link który tam się pojawił lecz nie wiele się dowiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dziękuje 1
Napisano (edytowane)
18 minut temu, xtreme napisał:

Witam otóż używam na serwerze swoim tego PLUGINU
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Mam dwa problemy:

1.  Wgrałem już gotowe smx i wyskakuje takowy bląd w konsoli

L 04/04/2020 - 20:56:38: [SM] Exception reported: Array index out-of-bounds (index -1, limit 66)
L 04/04/2020 - 20:56:38: [SM] Blaming: multi1v1.smx
L 04/04/2020 - 20:56:38: [SM] Call stack trace:
L 04/04/2020 - 20:56:38: [SM]   [1] Line 864, ./scripting/multi1v1.sp::Event_OnPlayerDeath

2. Podczas kompilacji pliku sp

kompilator source mod 1.10\addons\sourcemod\scripting\include\smlib/entities.inc(1773) : fatal error 196: deprecated syntax; see https://wiki.alliedmods.net/SourcePawn_Transitional_Syntax#Typedefs

Co może być tego przyczyną wchodziłem w link który tam się pojawił lecz nie wiele się dowiedziałem

Co do Event_OnPlayerDeath mi pomogł ten cvar mp_disconnect_kills_players 0

Co do include to nie wiem ale tak z du*y ci powiem spróbuj poszukać nowszej wersji include. Mi kompiluje bezproblemowo

Edytowane przez Doktorekone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Doktorekone napisał:

Co do Event_OnPlayerDeath mi pomogł ten cvar mp_disconnect_kills_players 0

Co do include to nie wiem ale tak z du*y ci powiem spróbuj poszukać nowszej wersji include. Mi kompiluje bezproblemowo

Chyba pomogło lecz jeszcze zobaczymy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi