Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
          W latach 2015-2018 prowadziłem sieć serwerów csBluePower.pl Jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwerów był tryb Duchy (GhostMod). Był to jedyny polski serwer na ten tryb co przyniosło wielki sukces w krótkim okresie czasu. Gościliśmy znanych Youtuberów m.in. PevorSR, Forlify, Kifi, YoshihitoMayoshe i kilku mniejszych twórców.
Zamknięcie sieci spowodowane było ciężką sytuacją życiową i brakiem czasu, a niestety nie miałem następcy który podołałby tak wielkiemu wyzwaniu. Zachowało się wiele wspomnień m.in. plików serwerowych, filmów na platformie Youtube a wiadomości napływają dziś czy nie planuje reaktywacji sieci. Jestem skłonny podjąć się tego wyzwania o ile otrzymam stosowną pomoc w prowadzeniu takiego projektu
          Poszukuję osoby do współpracy w reaktywacji serwera Duchy (Ghost Mod), która byłaby współwłaścicielem oraz głównym technikiem. Najlepiej gdyby to była osoba która tak jak ja potrafi prowadzić działalność i jednocześnie spełnia swoją pasje

Wymagania

- Znajomość silnika Sourcemod w stopniu znacznym (Tworzenie prostych pluginów i modyfikacja już istniejących)
- Wiek 18+
- Kultura wypowiedzi
- Czas i chęci do współpracy

KONTAKT

Steam: https://steamcommunity.com/id/AdamxDvegeta
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Email: AdamxDvegeta@gmail.com
Discord: AdamxD#2351

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A w zamian za poświęcony czas honor i sława, czy pieniążki wjeżdżają na rewir?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SUPER TIMOR Ja jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje od zwykłego przyłączenia serwera do istniejącej sieci lub tworzeniu nowej od podstaw. Chciałby aby to był wspólny długofalowy projekt ja zajmowałbym się głównie współpracą i sprawami organizacyjnymi. Duże kwoty finansowe nie wchodzą w grę ponieważ aktualnie nie pracuje mam 22 lata i studiuje na III roku Pielęgniarstwa 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A ja 24 i dość pracy za darmo 😛 

Mimo wszystko powodzenia życzę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi