Skocz do zawartości
zorix

STEAM USERID validated

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

2 dni temu mój serwer był 20/20 cały czas i nagle z chwili na chwilę zmieniło się na 5/20 albo nawet i mniej.

Jestem pewien że coś jest nie tak bo nawet goboosting nie przynosi graczy ,a przy reklamie na top 1 zawsze serwer się zapełniał (a teraz kilka wejdzie i wyjdzie).

Znalazłem w konsoli takie coś: 

Cytat
L 04/13/2020 - 12:38:21: "kamilbory2<45><STEAM_1:0:466443559><>" connected, address ""
Client "kamilbory2" connected (jegoip).
L 04/13/2020 - 12:38:21: World triggered "Round_Start"
L 04/13/2020 - 12:38:22: "kamilbory2<45><STEAM_1:0:466443559><>" STEAM USERID validated

Nigdy nie było tego STEAM USERID vaildated i może dla tego coś się złego dzieje 

Po prostu szukam przyczyny tak drastycznego spadku i braku oczekiwanych skutków przypadku reklamy 

Sourcemod zaktualizowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem niedawno maila od jednego z użytkowników:

Cytat

Czesc, ten serwer( 145.239.23.162:27045 [PL] [ARENA 1VS1]Road2Skill.eu [TR128] [Skins/Kn ) nie działa, chcialem sie z nim połączyć i na waszej stronie wyskakuje takie cos ( Coś poszło nie tak, spróbuj za kilka sekund | Nie mogę połączyć z serwerem. Failed to read any data from socket

Może jakiś firewall blokuje połączenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No właśnie nie, domyśliłem się że właśnie tak jest ale nic nie blokuje od dłuższego czasu nic nie zmieniałem na serwerze a jak spojrzysz w logi na swojej stronie to zobaczysz boosting od dłuższego czasu w którym nie było żadnych problemów 

Edytowane przez zorix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, nic nie powiedzieli , Nikita mi pomógł ponieważ on nie miał ściągniętej mapy i zauważył że coś jest z fast dll (był podłączony i działał przez pół roku ale nagle przestał tak z du*y). Na serwer nie można było wejść właśnie przez fdll a nie przez jakieś błędy w konsoli. W skrócie serwer fast download pukawki nie działał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi