Skocz do zawartości
masisork4234

[Rozwiązane] Problem z wgraniem Cod Nowy by Linux!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wykupiłem serwer na hostingu liveserver.pl i mam problem z wgraniem cod moda.
W pierwszej kolejności wgrałem SourceMod.MetaMod 1.10.7.971 przy pomocy gotowych pluginów na stronie serwisu hostingowego, następnie pobrałem pliki z gotowej paczki z forum "Cod Nowy by Linux!" i wszystkie 3 foldery z paczki podmieniłem w FTP, a oprócz tego pliki z addons\sourcemod\scripting\ z rozszerzeniem .sp  skompilowałem do formatu .smx i wrzuciłem do folderu "Plugins"
Na koniec edytowałem databases.cfg w csgo/addons/sourcemod/configs/ oraz wkleiłem i uzupełniłem dane konfiguracji (dołączam zdj)
Zresetowałem serwer..
Po wejściu widać jedynie na czacie w grze, że coś tam się dzieje z tym codmodem ale niestety nic nie działa jak należy 😄 (zdj załącznik)
Dołączam jeszcze logi.
Czy coś pominąłem albo może gdzie mogłem popełnić byka?
Z góry dzięki za pomoc i wyrozumiałość.

codscreen.png

databases.png

errors_20200413.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! L20200413.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Przez MAGNET,

Bardzo ładnie opisany problem. Tak powinien robić każdy. Miła odmiana od "wgrałem i nie działa help" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 1
  • Dziękuje 1
Napisano (edytowane)

1. Wgraj ten plugin - naprawia kolory w wiadomościach hint: https://github.com/Franc1sco/FixHintColorMessages
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!
2. Źle podpiąłeś bazę danych

L 04/13/2020 - 22:09:01: [codmod_nowy.smx] Could not connect: Configuration "codmod_lvl_sql" not found

Plugin nie może znaleźć "codmod_lvl_sql" w databases. Dlaczego? Ponieważ w złym miejscu umieściłeś dane bazy danych w databases.cfg

9wtkAxC.jpg

Tutaj przedstawiłam Ci bardzo artystyczny rysunek jak to powinno wyglądać - "codmod_lvl_sql" musi być w brązowych klamrach. 

Myślę, że dasz radę sam to zmienić. 😉 

Edytowane przez VestSmart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Problem został rozwiązany

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...