Skocz do zawartości
m0nst3r

[Brak rozwiązania] Problem z movement unlockerem

Rekomendowane odpowiedzi

@Paweł pobrałem movement unlockera i nic się nie stało. @SUPER TIMORTIMOR powiedział że to przez "Występuje jednak błąd z indeksem gracza". Czy możesz mi pomóc?

Link do movement unlockera: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=255298
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Co chciałeś uzyskać poprzez wgranie movement unlockera?

2, Podeślij tutaj najnowszy plik z error logami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@m0nst3r nie zrozum mnie źle, ale mam wrażenie że Ty kompletnie nie czaisz co się w ogóle odstawia 😄

@Paweł błędy z indeksem na mygo wysyłał, tam z 10 tematów założył o tym 😛 

Błędy ma z Twojego pluginu na bodajże rangi 😜 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, SUPER TIMOR napisał:

@m0nst3r nie zrozum mnie źle, ale mam wrażenie że Ty kompletnie nie czaisz co się w ogóle odstawia 😄

@Paweł błędy z indeksem na mygo wysyłał, tam z 10 tematów założył o tym 😛 

Błędy ma z Twojego pluginu na bodajże rangi 😜 

Popieram dopiero zaczynam z sourcemodem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie mówię o sourcemodzie. Nie raz, nie dwa mówiłem co jest grane, a Ty nadal pytasz o to samo 😛 uważniej czytaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

errors_20200503.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! errors_20200504.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! L20200427.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! L20200428.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! L20200429.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! L20200430.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! L20200501.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! L20200502.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! L20200503.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! L20200504.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! errors_20200427.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! errors_20200428.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! errors_20200429.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! errors_20200430.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! errors_20200501.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! errors_20200502.log
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Paweł napisał:

1. Co chciałeś uzyskać poprzez wgranie movement unlockera?

2, Podeślij tutaj najnowszy plik z error logami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Czy poprawnie wgrałeś plugin?

2. Czy wrzuciłeś plik "csgo_movement_unlocker.games.txt " do folderu addons/sourcemod/gamedata/ ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu tego pluginu na serwer nie pokazywał mi żadnych błędów, więc chyba nie jest to problem z pluginem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Skompilowany(!) plik csgo_movement_unlocker.smx wrzucasz do: addons/sourcemod/plugins

2. Plik csgo_movement_unlocker_games.txt wrzucasz do: addons/sourcemod/gamedata

3. Restartujesz serwer

Wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem tak i niestety nie działało.

11 minut temu, MAGNET napisał:

1. Skompilowany(!) plik csgo_movement_unlocker.smx wrzucasz do: addons/sourcemod/plugins

3. Restartujesz serwer

Wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy tylko ja mam problem ale nie mogę cytować

co do tego, że chcesz aby przy upadku nie tracić prędkości to nie wystarczy ustawić "sv_staminalandcost 0" ?  zgaduję, że robisz coś z auto BH więc nie wystarczy coś takiego?:

sv_staminamax 0
sv_staminajumpcost 0
sv_staminalandcost 0
sv_staminarecoveryrate 0
sv_airaccelerate 2000

tylko pytam to nie jest moja odpowiedź nie chcę wprowadzać w błąd, mi movement unlocker służył tylko do tego aby na mapie np "deathrun_snowdream_2" przez teleport wlatywać normalnie nie tracąc speeda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Shadow napisał:

nie wiem czy tylko ja mam problem ale nie mogę cytować

co do tego, że chcesz aby przy upadku nie tracić prędkości to nie wystarczy ustawić "sv_staminalandcost 0" ?  zgaduję, że robisz coś z auto BH więc nie wystarczy coś takiego?:

sv_staminamax 0
sv_staminajumpcost 0
sv_staminalandcost 0
sv_staminarecoveryrate 0
sv_airaccelerate 2000

tylko pytam to nie jest moja odpowiedź nie chcę wprowadzać w błąd, mi movement unlocker służył tylko do tego aby na mapie np "deathrun_snowdream_2" przez teleport wlatywać normalnie nie tracąc speeda

ja chcę tego użyć do surfa i jak ktoś spada z rampy to traci dużo prędkości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, MAGNET napisał:

3. Restartujesz serwer

Wszystko

Niestety nie działa. Dodaje tam gdzie mówisz i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Brak rozwiązania problemu

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...