Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję plugin na spadochron który jest kompatybilny z bhop'em mam na myśli to, że jak trzyma się "e" przycisk od spadochronu i się skacze to nie działa, trzeba wciskac przycisk jak się jest w powietrzu a jak już się upadnie i skoczy to nie działa (mam nadzieje ze dobrze to napisałem) i żeby było można dać spadochron pod flagę

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, SUPER TIMOR napisał:

Wątpię, że znajdziesz takie rozwiązanie gotowe, podane na tacy. Nie prościej byłoby coś takiego napisać? 😛

nie umiem 🤣 kiedyś miałem owy plugin ale no po zakonczeniu serwa już ni mam haha i teraz szukam

dobra znalazłem plugin, przekompilowałem go ale wywala mi błędy na chacie 

image.thumb.png.2517c5f7c5cccd1724382cdb6a124a36.png

Edytowane przez Shadow
Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, szogun napisał:

Mamy ci z fusów wywróżyć rozwiązanie, usun plugin i problem z głowy

nie no z fusów raczej dałoby się jakoś 🤣 ale temat inną treść ma, nie chce przerobić pluginu tylko znaleźć, a z błędami na chacie chcę spróbować sam się uporać 😉 także temat chyba można zamknąć dzięki @SUPER TIMOR chociażby za doradzenie napisania pluginu choć nie umiem 😜 

Edytowane przez Shadow
znaleźć xD
Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)