Skocz do zawartości
DARQU

Czy serwer cs sie zwraca? - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Jak w temacie. Czy serwery same sie utrzymuja czy zawszw doplacacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zależy jak serwer działa. Jak jest dużo osób i serwer jest rozkręcony to serwer się utrzymuje i masz z tego jeszcze zysk, a gdy serwer jest nowy i jeszcze nie rozkręcony trzeba niestety dopłacać. ( przynajmniej tak miał mój kolega i ja xD )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, DARQU napisał:

Jak w temacie. Czy serwery same sie utrzymuja czy zawszw doplacacie?

Pytanie wałkowane tysiące razy, serwery które mają pełno graczy często się utrzymają same z siebie a nawet zarabiają na inne serwery, jednakże nie wszystkie, bo mody typu Arena 1vs1, czasami Surf Timery ewentualnie jakieś deatmatche ciężej się na nich zarabia. Gdyż ludzie nie kupują tam usług VIP etc. Bo się nie opłaca, chyba że serwer jest pay2win to inna już sytuacja.

Pamiętaj że niektóre sieci serwerów wprowadzają składki admina (Dla mnie to jest głupota) ale to jest kolejny % do zarobku na serwer.

Również rozlicz aspekty reklamowe możesz spróbować doładować coś na goboosting, ale nie musisz. Serwer bez tego również z łatwością będziesz mógł rozkręcić.

W 70% zależy to od ciebie czy serwer będzie się zwracać czy będziesz musiał dopłacać.
Zaangażowanie zawsze się zwraca 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo zależy od tego, w jaki sposób serwer jest stworzony. Jeśli nie ma na nim skoków VARu, rozgrywka jest ciekawa a ludzie mili - szanse na zarobek się zwiększają.

Aby móc zarabiać na serwerze potrzebujesz usługę, którą gracze będą mogli kupić. Na zwykłych serwerach najczęściej jest to VIP, który daje bonusy - stare jak odgrzewany kotlet (HP, granaty, bronie etc.). Można również wyposażyć serwer w visuale typu aura, traile...czyli słowem zephyrus store lub inne, podobne rozwiązanie.

Dużo zależy też od moda - z doświadczenia wiem, że rozkręcanie znanych trybów (jak dd2, mirage, arenki) będzie prostsze niż własne, "pionierskie" projekty.

Co do samego rozkręcania, to nigdy nie wychodziło mi to zbyt dobrze, więc może tutaj ktoś inny się wypowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy to od moda, mirage rozkręcony zarobi na siebie ale dwa razy ciężej jest go rozkręcić niż arene.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W większości przypadków serwer utrzymuję się sam, ale mówimy tu o dużych sieciach gdzie graczy jest max/21 czy tam max/26 nawet i sporo osób kupuje VIP'a i płaci składkę administracyjną (o ile takowa jest) a jeśli chcesz zrobić serwer i stąd pytanie to jeśli chcesz coś dostać to na początku i tak musisz oddać weź sobie 6 znajomych na serwa siedzcie tam a ludzie sami zaczną (powoli) przychodzić (przynajmniej tak sie kiedyś też robiło hah) a jesli nie to po prostu reklama (goboosting) lub jakaś inna

A jeśli mowa o modach to najlepiej zrobić popularnego moda jakiegoś można po prostu nie wiem (4 maps, only mirage)

Jeśli chodzi o te już bardziej złożone (może nie złożony proszę o poprawę w razie czego 😉 ) to jednym z lepszych (to moja ocena) to deathrun

Możesz również zrobić JB- JailBreak'a też dużo osób na tym gra, Surf Combat, Surf Skill, Zombie Mod 

Jak napisał @Mesharsky  

15 godzin temu, Mesharsky napisał:

W 70% zależy to od ciebie czy serwer będzie się zwracać czy będziesz musiał dopłacać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi