Skocz do zawartości
walus2001

[Rozwiązane] gotv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dotyczące GOTV, żeby ustawić osobny slot dla niego i był cały czas widoczny na serwerze, robiłem prawie wszystko i dalej nic, GOTV jest tylko na serwerze, gdy ktoś jest na serwerze, więc moje pytanie jest takie, czy da się jakoś ustawić żeby był 24h i czasami się odswieżał (resetował)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Spróbuj dodać cvar :

bot_join_after_player 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodałem, ale dalej nic GOTV wychodzi jak nikogo nie ma 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dziękuje 1
Napisano (edytowane)
Spoiler

tv_enable 1 //Aktywuje SourceTV na lokalnym serwerze gry, SourceTV będzie aktywne dopiero po zmianie mapy.
tv_name "*****" //Ustawia nazwę SourceTV jaka będzie wyświetlana w przeglądarce serwerów oraz na tablicy wyników.
tv_title "*****" //Ustawia nazwę SourceTV pokazywaną w grze.
tv_autoretry 1
tv_timeout 15 //Ustawia czas nieaktywności połączenia po jakim SourceTV się rozłączy i spróbuje połączyć się ponownie.
tv_delay 90 //Czas opóźnienia pomiędzy tym co jest wyświetlane obserwatorom a tym co się dzieje na serwerze.
tv_delaymapchange 1 
tv_maxrate 5000
tv_snapshotrate 32 
tv_password  "silne hasełko jak coś xD"
tv_relaypassword ""
tv_autorecord 1 //Automatycznie nagrywa każdą grę, nazwa dema jest w następującym formacie auto-YYYYMMDD-hhmm-map.dem
tv_debug 0 .
tv_relayvoice 1 //Jeśli włączone chat głosowy będzie transmitowany do obserwatorów.
tv_chattimelimit 10 //Ogranicza możliwość chatowania obserwatorów raz na 'n' sekund.
tv_allow_static_shots 1 //Zezwala auto-reżyserowi na wybieranie stałych ujęć kamery.
tv_allow_camera_man 1 //Zezwala obserwatorom na serwerze gry na bycie reżyserami.

ja mam coś takiego 

i u mnie bot normalnie działa nawet jak nikogo nie ma 

image.thumb.png.aff3b8d5bde4550c667bcddc4f8b6909.pngimage.png.589e6426b5ce493951c04d92607fb618.png

SS robiony odrazu po restarcie ↑

co prawda wchodząc na serwer nie ma go na tabie ale w informacji serwera cały czas jest

image.thumb.png.8095bcb868a72c67825841a1d8e93be5.pngimage.png.33fb8bccacaa8871f9af5ff7f530914f.png

20 minut temu, walus2001 napisał:

dodałem, ale dalej nic GOTV wychodzi jak nikogo nie ma 😕

spróbuj ustawić tak jak powyżej (podobnie)

może coś pomoże z wychodzeniem bota czy coś hah

Edytowane przez Shadow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Shadow napisał:

Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! Pokaż ukrytą zawartość

tv_enable 1 //Aktywuje SourceTV na lokalnym serwerze gry, SourceTV będzie aktywne dopiero po zmianie mapy.
tv_name "*****" //Ustawia nazwę SourceTV jaka będzie wyświetlana w przeglądarce serwerów oraz na tablicy wyników.
tv_title "*****" //Ustawia nazwę SourceTV pokazywaną w grze.
tv_autoretry 1
tv_timeout 15 //Ustawia czas nieaktywności połączenia po jakim SourceTV się rozłączy i spróbuje połączyć się ponownie.
tv_delay 90 //Czas opóźnienia pomiędzy tym co jest wyświetlane obserwatorom a tym co się dzieje na serwerze.
tv_delaymapchange 1 
tv_maxrate 5000
tv_snapshotrate 32 
tv_password  "silne hasełko jak coś xD"
tv_relaypassword ""
tv_autorecord 1 //Automatycznie nagrywa każdą grę, nazwa dema jest w następującym formacie auto-YYYYMMDD-hhmm-map.dem
tv_debug 0 .
tv_relayvoice 1 //Jeśli włączone chat głosowy będzie transmitowany do obserwatorów.
tv_chattimelimit 10 //Ogranicza możliwość chatowania obserwatorów raz na 'n' sekund.
tv_allow_static_shots 1 //Zezwala auto-reżyserowi na wybieranie stałych ujęć kamery.
tv_allow_camera_man 1 //Zezwala obserwatorom na serwerze gry na bycie reżyserami.

ja mam coś takiego 

i u mnie bot normalnie działa nawet jak nikogo nie ma 

image.thumb.png.aff3b8d5bde4550c667bcddc4f8b6909.pngimage.png.589e6426b5ce493951c04d92607fb618.png
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

SS robiony odrazu po restarcie ↑

co prawda wchodząc na serwer nie ma go na tabie ale w informacji serwera cały czas jest

image.thumb.png.8095bcb868a72c67825841a1d8e93be5.pngimage.png.33fb8bccacaa8871f9af5ff7f530914f.png
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

spróbuj ustawić tak jak powyżej (podobnie)

może coś pomoże z wychodzeniem bota czy coś hah

działa, w sensie widać ze jest na serwerze ale chciałbym, żeby jakby slota zajmował w sensie, że jak nikogo na serwerze nie ma to pisało ze np 1/14

@edit ale chyba tu trzeba jakieś komendy z rezerwacja slota zgadza się?

Edytowane przez walus2001
szybka myśl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha w ten sposób, to źle zrozumiałem chyba, wybacz, osobiście nie wiem czy tak się da

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie jest pare serwerów, które np maja tak ze GOTV siedzi i zajmuje slota cały czas, a są też takie, które działają ale nie zajmują slota

@Shadow ale dzięki za pomoc bo i tak jest teraz cały czas a nie tylko jak ktoś gra, ale wolałbym zeby mi slota zajmował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
25 minut temu, walus2001 napisał:

, ale wolałbym zeby mi slota zajmował

nie jestem pewien ale chyba kiedyś tak miałem na serwerze tak mi się wydaje, możesz zawsze napisać do helpdesku na hostingu jeśli chodzi o GOTV hah, nie raz kiedyś pisałem xD

EDIT: znalazłem coś takiego 😕 chyba jednak się myliłem i się nie da (chyba)

KLIK

Edytowane przez Shadow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale na 99% chodziło o to:

Spoiler

host_name_store 1
host_info_show 2
host_players_show 2

Wpisz do autoexec i będzie działać.

Edytowane przez PyNiO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Problem został rozwiązany

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...