Skocz do zawartości
Wolnyy

2 problemy na serwerze ffa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć. Robię szkolny serwer ffa w cs'ka i mam 2 problemy. Pierwszy z nich to że przeciwnicy mogą siebie słyszeć nawet po śmierci i wgl. 2 problem do tylko zapytanie gdzie się wpisuje komendy startowe takie jak mp_friendlyfire 0 bo się samo ustawia i sv_downloadurl "###"  sv_allowdownload 1 sv_allowupload 1 cl_downloadfilter all. Jeszcze takie pytanko jaki jest plugin do kolorowego chatu który działa

Z góry dzięki 😄

Edytowane przez Wolnyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

csgo/cfg/server.cfg albo autoexec.cfg albo csgoserver.cfg  tam możesz wszystko ustawić

a ten 1 problem to masz w csgo/cfg/ gamemode_xxxxx.cfg (w twoim przypadku gamemode_casual) i tam masz sv_alltalk sv_fully_alltalk sv_deadtalk i jeszcze z 2 albo 3 związane z talkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
35 minut temu, Wolnyy napisał:

Cześć. Robię szkolny serwer ffa w cs'ka i mam 2 problemy. Pierwszy z nich to że przeciwnicy mogą siebie słyszeć nawet po śmierci i wgl. 2 problem do tylko zapytanie gdzie się wpisuje komendy startowe takie jak mp_friendlyfire 0 bo się samo ustawia i sv_downloadurl "###"  sv_allowdownload 1 sv_allowupload 1 cl_downloadfilter all. Jeszcze takie pytanko jaki jest plugin do kolorowego chatu który działa

Z góry dzięki 😄

co do pierwszego dopisze jeszcze

sv_talk_enemy_living 0

sv_talk_enemy_dead 0

sv_full_alltalk 0

albo po prostu skopiuj sobie wszystko z gamemode_competitive i wklej w gamemode_casual  

jeśli chodzi o kolorowy chat to hm 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=303671
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

tu możesz ustawiać graczom poprzez ich StemID lub nadawając flagi łatwy do konfiguracji. innego nie znalazłem tak na szybko który odpowiada za kolorowy chat (nie wiem z resztą co dokładnie miałeś na myśli)

wszystkie rzeczy jak friendlyfire możesz ustawiać w gamemode_(tryb).cfg 

Edytowane przez Shadow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzięki 😄 Temat do zamknięcia (☞゚ヮ゚)☞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi