Skocz do zawartości
chomik

[Rozwiązane] Pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym abyście mi doradzili czy warto instalować na serwer antycheat jak tak to jaki (możecie podesłać link), chodzi mi oczywiście o darmówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

warto, bardzo warto, od kiedy wrzuciłem anti cheata to o wiele wiele mniej cheaterów jest, w ciągu jednego dnia może zbanowało raz z 20 osób xDD 

polecam ten https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=304851
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! osobiscie mam tylko włączone aim bot, bhop, macro itp ale triggera wylaczylem bo to banowalo nawet jak testowalem bez cheatów ugh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem na jednym serwie jak mieli ten COW anti cheat i smaca xD ale czy się opłaca to sam sprawdź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem SMACA i mam takie cóś

L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_css_antiflash.smx": This module will not work for this mod and should be removed..
L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_wallhack.smx": This module is disabled for this game. Enable "sv_occlude_players" for the same feature..
L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_css_fixes.smx": This module will not work for this mod and should be removed..
L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_css_antismoke.smx": This module will not work for this mod and should be removed..
L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_l4d2_fixes.smx": This module will not work for this mod and should be removed..
L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_hl2dm_fixes.smx": This module will not work for this mod and should be removed..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, chomik napisał:

Zainstalowałem SMACA i mam takie cóś

L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_css_antiflash.smx": This module will not work for this mod and should be removed..
L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_wallhack.smx": This module is disabled for this game. Enable "sv_occlude_players" for the same feature..
L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_css_fixes.smx": This module will not work for this mod and should be removed..
L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_css_antismoke.smx": This module will not work for this mod and should be removed..
L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_l4d2_fixes.smx": This module will not work for this mod and should be removed..
L 06/02/2020 - 15:17:26: [SM] Failed to load plugin "smac_hl2dm_fixes.smx": This module will not work for this mod and should be removed..

1 to jest do cs:source

2 idk ale  jest wyłączone w tej grze 

3 cs:source

4 tez

5 do l4d2

6 do hl2dm 

Jeśli się myle i to wszystko do cs:go to przepraszam ale tak czy siak jest napisane 

"This module will not work for this mod and should be removed"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Problem został rozwiązany

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...