Skocz do zawartości
Jack122

Informacja o vipie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje pytanie jest następujące, jak zrobić, aby po wpisaniu na czacie !vip, wyskakiwała informacja o tym, co posiada vip? Za pomoc dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj sobie ten poradnik i napisz plugin sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Paweł napisał:

Przeczytaj sobie ten poradnik i napisz plugin sam.

Hm. Nie chcę całego menu pisać, bo mam już plugin podobny do menu. Chcę tylko się dowiedzieć, jak mogę napisać "plugin" to tego, aby po wpisaniu !vip wyświetlała się wiadomość co posiada vip. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej za pomocą menu. W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę bardzo. Prosty plugin do opisu usługi vip.

P.S. Pisałem na szybko więc jak być coś nie tak to pisz na pw, żeby niepotrzebnego spamu nie robić.

VIP_Panel.rar
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! VIP_Panel.sp
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, PyNiO napisał:

Proszę bardzo. Prosty plugin do opisu usługi vip.

P.S. Pisałem na szybko więc jak być coś nie tak to pisz na pw, żeby niepotrzebnego spamu nie robić.

VIP_Panel.rar 6 kB · 1 pobranie
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! VIP_Panel.sp 1 kB · 2 pobrania
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Dziękuje bardzo. W razie czego, będę odzywał się na pw. Temat do zamknięcia. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi