Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przychodze z drobnym problemem z modelami. Kilka modeli wyświetla się w bardzo ciekawy sposób ale po ruszeniu się trochę błąd znika i pojawia się znowu. Błąd nie występuje przy każdej osobie posiadającej ten model na raz tylko pojedynczo ew. po 2/3 osoby. Czy jest to wina przestarzałych modeli czy raczej błedu podczas pobierania? 
20200603122906_1.thumb.jpg.6ffd70aa8a234bf0249365e7564e0bcd.jpg
 20200603124933_1.thumb.jpg.cd1672e0117ad921dbd386bb8160d1b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic z tych rzeczy, Valve ostatnio po raz drugi popsuło modele, tzn niektóre teleportują w losowe miejsce na mapie, niektóre zabijają oraz jak w twoim przypadku takie rozciągnięcie tekstur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Brum Brum napisał:

Nic z tych rzeczy, Valve ostatnio po raz drugi popsuło modele, tzn niektóre teleportują w losowe miejsce na mapie, niektóre zabijają oraz jak w twoim przypadku takie rozciągnięcie tekstur

Mi pomogło Steam update z opcją "validate" wszystkie błędy wymienione przez @Brum Brum się naprawiły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, roki123h napisał:

Mi pomogło Steam update z opcją "validate" wszystkie błędy wymienione przez @Brum Brum się naprawiły.

Update serwera z opcją validate?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok to powiedz mi jak na pukawce moge zrobic update serwera z opcją validate xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, roki123h napisał:

Nie mam pojecia jak wykonac taki update na pukawce

Szkoda ale dzięki za checi

2 godziny temu, Brum Brum napisał:

Dzięki za info.

Aczkolwiek na jakieś rozwiązanie wciąż czekam jak ktoś coś znajdzie chetnie skorzystam 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są dwie bądź trzy przyczyny dlaczego tak masz..

1. Zainstaluj oraz dodaj ścieżki w cfg

Link:  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=602270

2. Bądź wina modeli, może brakować pliku bądź walnięty któryś z nich. 

Jeżeli nie pomoże z 1 pkt. To musisz całkowicie wywalić to, bo inaczej tego nie naprawisz. Posiadasz sklep Store? Czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.06.2020 o 20:40, roki123h napisał:

Wracam po przetestowaniu tego i mogę śmiało powiedzieć, że to po prostu nie działa. Żaden z wypisanych błędów nie zniknął 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, KatowADRE napisał:

Są dwie bądź trzy przyczyny dlaczego tak masz..

1. Zainstaluj oraz dodaj ścieżki w cfg

Link:  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=602270
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

2. Bądź wina modeli, może brakować pliku bądź walnięty któryś z nich. 

Jeżeli nie pomoże z 1 pkt. To musisz całkowicie wywalić to, bo inaczej tego nie naprawisz. Posiadasz sklep Store? Czy nie?

1. Plugin posiada sam w sobie downloader ale ok zobacze.

2. Dostałem paczke drag & play więc raczej wszystkie są

Nie posiadam żadnego sklepu. Tylko ten jeden plugin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem sobie na lokalnym serwerze i modele z pierwszego dnia się je*** ale modele np na 3 dniu zombie itp wygląda jak mają rozwalone ręce, wgram sobie potem arm fixa i zobacze i dam znać bo lecę na siłkę ;)!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę edytować dlatego drugi post

ściągnąłem modele od początku z gamebanana i nadpisałem sobie ale coś nie działało, może lepiej samemu ściągnąć jakieś modele "zamiast tych które się psują" i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, M_a_t_i_2 napisał:

I chyba tak zrobie z tymi modelami

właśnie chciałem też po testować jak to z tymi modelami, dużo zastępczych modeli jest i fajniejszych o wiele bo tak widziałem te co są defaultowo, to takie przestarzałe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób tak jak napisałem wyżej. Dostałeś lindo DM FASTER 

pobierz go, a następnie cvar dopisz oraz wypełnij plik cfg scieżkami do pobrania modeli postaci. Bedzie działać 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, KatowADRE napisał:

Zrób tak jak napisałem wyżej. Dostałeś lindo DM FASTER 

pobierz go, a następnie cvar dopisz oraz wypełnij plik cfg scieżkami do pobrania modeli postaci. Bedzie działać 🙂 

sam próbowałem, nie działa sprawdzałem z 3 razy się wkurzyłem wywaliłem te modele i dałem inne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, KatowADRE napisał:

to najwidocznie problem leży w modelach.. mogą być zjechane 😄 

sam nigdy tych modeli nie używałem co są w samym pluginie dlatego też zaproponowałem użycie innych 😜 co do użycia innych modeli to działają gitarka

image.thumb.png.688e29c3b3e43463ae497452ccfd94a5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I gitara mimo wszystko gdy wgrywanie modele, to pasuje mieć zawsze wgrane na serwerze 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=602270

Bo bez tego pluginy, znajdzie się zawsze ktoś na serwerze gdzie zamiast postaci będzie widzieć "ERROR" duży kwadrat zasłaniający całą grę. 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czasami doświadczam tego na faceicie lub zwykłym mm w cs go, więc nie wiem czy to wina modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A podesłałby ktoś linka do jakiś fajnych modeli do zombie? Bo nie to ze coś ale na game banana za dużo nie widze xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, M_a_t_i_2 napisał:

A podesłałby ktoś linka do jakiś fajnych modeli do zombie? Bo nie to ze coś ale na game banana za dużo nie widze xd

Ruskie strony forum z csgo 😄 

Pomysłowi są ruskie bardzo co do modeli 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, KatowADRE napisał:

Ruskie strony forum z csgo 😄 

Pomysłowi są ruskie bardzo co do modeli 😄 

To to wiem bo odwiedzilem jedno czh dwa forum ale z sm a z modelami nie widziałem (szukajac 10min xD)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, M_a_t_i_2 napisał:

https://gamebanana.com/skins/133182
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

https://gamebanana.com/skins/140286

http://gamer-lab.com/eng/mdl_source/spawnleet

http://gamer-lab.com/eng/mdl_source/Revenant_3

http://gamer-lab.com/eng/mdl_source/Bahamut

dużo tego jest wystarczy poszuakć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi