Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. FastDL

Strona użyta w filmie: https://www.000webhost.com/
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Komendy:

sv_allowdownload 1
sv_allowupload 1
sv_downloadurl "TWOJ URL"

Hint: nie każdy plik wrzucony na FastDL będzie się pobierał graczom! Przed nagrywaniem stworzyłem prosty plugin, który wymusił download plików które wystąpiły w filmie.

Bzip2 download: http://gnuwin32.sourceforge.net/packages/bzip2.htm
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

2. Mapy steam workshop

API key wygenerujemy tutaj: https://steamcommunity.com/dev/revokekey

Polecenie startowe: -authkey <NASZ KOD>

Wgranie mapy: host_workshop_map <ID MAPY (znajdziecie w linku jak pokazane na filmie)>

Aktualnie wgrane mapy: maps workshop

Mapę dodajemy do mapcycle.txt, maplist.txt, adminmenu_maplist.ini, ewentualnie plik z mapchoosera

3. RCON

Wprowadzenie hasła: rcon_password <NASZE HASŁO>

wykonywanie poleceń serwerowych: rcon BLABLABLA

bz2.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny pomysł z taką serią poradników w dodatku w tak lekkiej i przyjemnej formie

Obserwowałem ten projekt od samego początku aż skłoniło mnie to do założenia konta tutaj ?

Mam nadzieję że nie porzucisz tego projektu pomimo że celuje on w niszę i nie przyniesie Ci on sławy poza wąskim gronem posiadaczy serwerów oraz osób które chciały by je posiadać/konfigurować chociaż z drugiej strony jesteś już dosyć znany za sprawą innego forum o tematyce AMX MOD'a ^^

I jeszcze jedno, pozwolisz że podlinkuje Twoje dzieła u siebie na forum? Oczywiście wszystko z zachowaniem źródła jak i autora ponieważ szanuje Twoją pracę ?

Pozdrawiam i czekam na więcej! ?

Przez MAGNET,

Dziękuję za miłe słowa :D Oczywiście, linkuj gdzie chcesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie dodać authkey na hostingu live server ?

Nie mogę znaleźć miejsca by go wpisać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi