Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, 

dawno tutaj nic się nie działo więc czas by dać wam jakiś znak życia.

Jak wiecie od 2 miesięcy forum jest atakowane przez jednego delikwenta, przez co borykamy się z tym problemem na moim hostingu jak i na innych.
Ataki na naszą witrynę były na tyle duże że inne firmy od razu zerwali umowę jeżeli chodzi o hostowanie go-code.pl na ich hostingach. 

 

image.png

 

W takim razie wyszliśmy na przeciw tym atakom i nasz hosting w okolicach 3-7 sierpnia oficjalnie wdraża AntyDDoS na warstwie 7 by wszelkie dotychczas ataki, oraz przyszłe nie miały żadnego wpływu na działanie naszej witryny, ataki były o tyle uciążliwe i ogromne że nasze forum nie było w stanie funkcjonować nawet 1 dnia bez ataków.

Jak wszystko będzie wdrożone i gotowe to damy wam oczywiście natychmiastowo znać.

Dodatkowo!
Jako iż forum będzie cały czas online, miejmy taką nadzieję to wypada coś zrobić dla was jako rekompensatę za ten stracony czas.

Czego możecie się spodziewać?
 

 1. Migracja forum na IPS 4.5 wraz ze stylem, koder stylu tuż po ukończeniu bety będzie od razu brał się do roboty by forum było jak najszybciej dostępne na najnowszej wersji Silnika Invision Community.
 2. Generator VIP'a na naszej stronie, wraz z naszym frontem.
 3. Dokumentacja sourcemod, jednakże z kompletnie innym wyglądem i możliwością zmiany na ciemny/jasny styl (A może damy wiele kolorków ;)).
 4. Narzędzia sourcemod typu UMC Generator, jak i wiele innych różnych dodatków na naszej stronie, które będą w stanie pomóc użytkownikiem ze swoim serwerem 😉
 5. Konkursy w programowaniu SourceMod, ciekawe nagrody oraz ciekawe zagadki.
 6. Wielka rekrutacja na naszym forum, będą ludzie odpowiedzialni za porządek na forum oraz za tworzenie dla was ciekawego contentu (Związanego z SM oraz ogólnie programowaniem).

 

Aktualnie wszystko jest planowane, i jakby to ująć w prostych słowach.. Projektowane, więcej informacji podam w tym temacie jak będziemy bliżej wdrożenia.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 


 

 • Lubię to!
 • Kocham to
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 • 2 tygodnie później...
 • 4 tygodnie później...

Heyo, 

Jak mówiliśmy tak jest. 

 

Nasza ochrona przed atakami antyddos prawidłowo odparla wszystkie próby zgaszenia naszej strony przez ostatni miesiąc od momentu wprowadzenia. 

 

Zastanawiamy się by publicznie nie podać danych osobowych atakującego wraz z logami. 

 

Aktualnie zbieramy pieniążki na rozwój naszej strony i będziemy informować na bieżąco. 

 • Kocham to
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)

×
×
 • Dodaj nową pozycję...