Skocz do zawartości
kvbis. - FastFame

Nowa sieć szuka ekipy.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Poszukuję solidnej ekipy do zbudowania dużej sieci serwerów 🙂

Moje preferencje;

dojrzałość emocjonalna,

doświadczenie w prowadzeniu sieci serwerów,

licencję IPS,

pieniądze

Oczekuje od osób;

dojrzałości emocjonalnej,

zrównoważonej osoby,

wolnego czasu,

chęć na rozwój projektu,

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do wiadomości prywatnej.

Edytowane przez kvbis. - FastFame

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, kvbis. - FastFame napisał:

@Mesharsky zrób z nim porządek proszę, mam dość tego dziecka 😛 

Każdy ma zamiar wystawić swoją opinie.

26 minut temu, Skolim napisał:

nie polecam

Proszę podać jakiś argument z dowodem, inaczej twój post zostanie usunięty. Spamu nie tolerujemy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Skolim napisał:

nie polecam

skolim ty idz nadal się podszywać pod inną osobę a później gdy ktoś ci przedstawia dowody to mów ze to nie ty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Mesharsky napisał:

Proszę podać jakiś argument z dowodem, inaczej twój post zostanie usunięty. Spamu nie tolerujemy. 

Już piszę... 

A więc tak, oferujesz "dojrzałość emocjonalną"... 🤣 Nie powiedziałbym, jest to zwykły płaczek, który na każdej sieci kończy z banem. Jak otwierał własne "fora" to niedość że były na NULLEDZIE to upadały po miesiącu ZAWSZE, ciekawe dlaczego nie? Pieniądze... mhm no tego to bym nie powiedział jeśli żebrał o kase na utrzymanie serwera gdzie koszt tego wynosił 50/60 zł miesięcznie, a tutaj rozmawiamy o kosztach w wysokości paru, albo nawet parunastu tysięcy(może znalazł sobie Sugar Daddy... nie wnikam). 

233425544_Zrzutekranu2020-08-24o11_45_52.png.ab134abfec52be7e500f6c0d9a7dda83.png Dobra ta dojrzałość... Lepiej bez komentarza

Doświadczenie w prowadzeniu serwerów? Wiążę się trochę z tą "dojrzałością" bo każdy serwer jego upadał przez jego "dojrzałość emocjonalną"

16 godzin temu, kvbis. - FastFame napisał:

@Mesharsky zrób z nim porządek proszę, mam dość tego dziecka 😛 

Dziecka? No dobra lat mam ile mam, ale ty gościu choć masz te 17 lat( tak to jego prawdziwy wiek a nie 25 wyssane z palca), to nie widać. Zachowujesz się na 10 lat a śmiesz nazywać innych dziećmi...

Otwierasz @kvbis. - FastFame firme tak? To podaj mi tej twojej "firmy" Nip i regon, skarbówka chętnie się wami zajmie ❤️ 

Message to @Mesharsky : Jeśli już masz kogoś nastawiać to masz tu idealnego kandydata, radziłbym się mu troszkę przyjrzeć... Jeśli dowody nie wystarczają zapraszam pw po więcej 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 1
Napisano (edytowane)

Hej spieszę już Ci się spieszę z wypowiedzią.

Powiedz mi tak, kto ci pisał tą wiadomość, bo na twoją pisownię mi to nie wygląda.

24 minuty temu, Skolim napisał:

Już piszę... 

A więc tak, oferujesz "dojrzałość emocjonalną"... 🤣 Nie powiedziałbym, jest to zwykły płaczek, który na każdej sieci kończy z banem. Jak otwierał własne "fora" to niedość że były na NULLEDZIE to upadały po miesiącu ZAWSZE, ciekawe dlaczego nie? Pieniądze... mhm no tego to bym nie powiedział jeśli żebrał o kase na utrzymanie serwera gdzie koszt tego wynosił 50/60 zł miesięcznie, a tutaj rozmawiamy o kosztach w wysokości paru, albo nawet parunastu tysięcy(może znalazł sobie Sugar Daddy... nie wnikam).spacer.png
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Sugar Daddy? Jestem pod wrażeniem, że wiesz co to oznacza. Wytłumacz mi, miałem jedną sieć bez oryginalnego silniku i ją zamknąłem po miesiącu, z tego co widziałem ty próbowałeś mieć bez oryginalnego już koło 4 razy. Żaden mój serwer nie upadł, tylko został sprzedany, mam dużą rzeszę graczy, którzy grali na każdym moim serwerze i czekają na kolejny, więc coś ci nie wyszło, żebrałem? Ciekawe - możesz to w jakiś sposób przedstawić / udowodnić? Ja takiej sytuacji nie pamiętam 🙂

spacer.png

233425544_Zrzutekranu2020-08-24o11_45_52.png.ab134abfec52be7e500f6c0d9a7dda83.png
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! Dobra ta dojrzałość... Lepiej bez komentarza

Co do tego tekstu oraz bana może wypowiedzieć się sam @Czekoladowy - o bana prosiłem sam, bo już nie chciałem tam siedzieć 🙂 Rezygnację złożyłem sam, więc nie zostałem wywalony : P 

Doświadczenie w prowadzeniu serwerów? Wiążę się trochę z tą "dojrzałością" bo każdy serwer jego upadał przez jego "dojrzałość emocjonalną"

Dziecka? No dobra lat mam ile mam, ale ty gościu choć masz te 17 lat( tak to jego prawdziwy wiek a nie 25 wyssane z palca), to nie widać. Zachowujesz się na 10 lat a śmiesz nazywać innych dziećmi...

Otwierasz @kvbis. - FastFame firme tak? To podaj mi tej twojej "firmy" Nip i regon, skarbówka chętnie się wami zajmie ❤️ 

Message to @Mesharsky : Jeśli już masz kogoś nastawiać to masz tu idealnego kandydata, radziłbym się mu troszkę przyjrzeć... Jeśli dowody nie wystarczają zapraszam pw po więcej 😉 

Nic nie upadało, miałem kilka serwerów, które się trzymały bardzo dobrze, lecz wszystko sprzedałem - niektóre serwery są nadal, więc że coś upadło to ci nie pykło.

Masz 13 lat, chyba nie chcesz bym pokazał twoją hipokryzję co mi pisałeś w wiadomościach? Pierw wyzwiska, potem "chcesz wrócić?".

Otwieram, jeszcze nie otworzyłem i nie muszę, bo nie przekroczyłem minimalnego dochodu z działalności niezarejestrowanej 🙂

Z tego co widzę, nikt tu nie stawia na idealnego kandydata, tylko napisał, że każdy ma prawo dać opinię, która ma podstawy.

To wy nie potraficie przyjąć do swojej główki pewnych informacji i tak już to zostało, pisząc tylko się ośmieszacie tak jak w innym temacie, niestety już za późno na przerabianie swoich zrzutów ekranów, zmieniania zdania i wszystkiego innego - większość osób już stąd was zna wasz poziom intelektualny, który jest swoją drogą bardzo słaby.

Jeżeli mają być takie wypowiedzi na nie temat to wnoszę o zbanowanie tej niezrównoważonej osoby.

Jakby każdy chciał to by mógł się wypowiedzieć o twoim doświadczeniu, dojrzałości emocjonalnej jak i zachowania przykładowo taki @y0ung2115 i @DarkWolf, pod którego kodowanie podszył się wasz świetny technik.

EDIT: na tej wiadomości kończę z tobą jakąkolwiek konwersację, jeżeli można prosiłbym o dodanie moderowanie treści tego użytkownika, bo nie widać końca pisania tego użytkownika : P i nie nie wiem skąd wziąłeś te 25 lat XD

Edytowane przez kvbis. - FastFame

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kvbis. - FastFame napisał:

Co do tego tekstu oraz bana może wypowiedzieć się sam @Czekoladowy - o bana prosiłem sam, bo już nie chciałem tam siedzieć 🙂 Rezygnację złożyłem sam, więc nie zostałem wywalony : P 

Małe sprostowanie - O bana otwarcie nie prosiłeś, ale uprzejmy redd cię zgasił i wylądowałeś na zbanowanym. Rezygnacja poszła z strony kvbis`a nie dostał degrada.

Mogę ci pomóc jako osoba, nie jako FTG.

Pozdrawiam Czeko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kvbis. - FastFame napisał:

To wy nie potraficie przyjąć do swojej główki pewnych informacji i tak już to zostało, pisząc tylko się ośmieszacie tak jak w innym temacie, niestety już za późno na przerabianie swoich zrzutów ekranów, zmieniania zdania i wszystkiego innego - większość osób już stąd was zna wasz poziom intelektualny, który jest swoją drogą bardzo słaby.

Oj nie ładnie tak kłamać, jesteś zwykłym płaczkiem i kłamcą co płaczę o styl, styl jest zakodowany od nowa przez nas(zobaczysz w krótce).

Jeśli chodzi o te twoje "fora", jak narazie to ty miałeś milion for które upadały a nie je "zamykałeś". Wiek? hmmm... Jeszcze pare miesięcy temu miałeś 19 lat na holly, teraz piszesz że masz 25. Ja nie wiem kiedy te 6 lat minęło.

Jeśli chodzi o serwery to tak sprzedałeś bo upadały 🤣 a kasa się skończyła. Żebranie, żebrałeś już nie mam komfy na FB, ani ssów ale były sytuacje jak prosiłeś o kase. 

Jeśli chodzi po "chcesz wrócić" to chcieliśmy się ponabijać z takiego półgłówka jak ty. Hipokrytą to ty jesteś ale to już mniejsza. O wieku bym się nie wypowiadał na twoim miejscu. Skończ kłamać i płakać jak 5 letnia dziewczynka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mesharsky @MAGNET proszę zrobić coś z tym użytkownikiem, nadal nic nie przedstawił.

Nigdzie tu nie napisałem 25 lat, nie wiem gdzie to znalazłeś.

Chyba niezły towar sobie dosypujecie, bo widzę że działa stuprocentowo 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat zamknięty, dyskusja nie prowadzi do niczego dobrego 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...