Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Lubię to! 7
Napisano (edytowane)

Witam jako że paczka nie jest jakaś super mega wy***ana tylko większość jak każda inna to opublikuję ją może ktoś coś z tego weźmie jakiś przykład lub danej osobie się nie chce konfigurować serwera. 

Paczka została zrobiona cała od nowa przeze mnie.

Pluginy w paczce są dostępne za darmo na różnych forach związanych z Sourcemod.

Jako że paczka jest skonfigurowana tak aby tylko wgrać i grać. Paczka była testowana na 1s1k z sourcemod BETA 1.11

Jako że w paczce znajdują się pluginy z go-code i brak zezwolenia na publikację na inne fora to paczkę wstawiam tylko na tym forum.

W paczce znajdują się pluginy które według mnie są albo przydatne albo ładnie wygląda jak NP: !ws czy też !agents

Jako że nie lubię zbędnych i dla mnie nie potrzebnych informacji w konsoli typu 

"[ RANGI ]    [ MAIN ]    [ WYJŚCIE ]    | %N (%s) przy wyjściu posiadał: rangę %s (%d), %d punktów"

Zostało to jak i inne wiadomości z różnych pluginów które dla mnie były nie potrzebne w konsoli zostały usunięte. 

Lista Pluginów:

1. abner_resetscore.smx

2. chat-processor.smx

3. clientprefs.smx

4. csgo_agentschooser.smx - Agenty z najnowszej aktualizacji CS:GO

5. csgo_demo_crash_fix.smx

6. csgo_voiceagents_enabler.smx

7. custom-chatcolors-cp.smx

8. drapi_high_ping_kicker.smx

9. esl_admin_esp.smx

10. example.smx

11. FixHintColorMessages.smx

12. fpvm_interface.smx

13. franug_countryflagicons.smx

14. franug_csgosprays.smx - Spraye na serwerze - Poradnik jak dodać taki spray na serwer zrobię w osobnym temacie. Spray domyślnie pod "E"

15. FreeVip.smx - Darmowy vip na % ilośc dni konfiguracja w cfg. 

16. gloves.smx

17. goAFK.smx

18. GoCode_VipTrybSplewisArena.smx

19. H2K_InformacjaPoZginieciu.smx

20. H2K_Kontakt.smx

21. H2K_WiadomoscHud.smx

22. hl_challenge.smx

23. joinsnd.smx

24. kento_rankme.smx

25. konkurs.smx - Informacje o konkursie w gdy robiłem konkurs może komuś się przyda.

26. listenexample.smx 

27. mapchooser.smx

28. mirror_csgo.smx

29. multi1v1.smx

30. multi1v1_flashbangs.smx

31. multi1v1_headshot.smx

32. multi1v1_kniferounds.smx

33. multi1v1_online_stats_viewer.smx

34. multi1v1-hp.smx

35. multi1v1-ns.smx

36. namefilter.smx

37. nwayne_adminmowitozamknijmorde.smx

38. Paintball2.smx

39. PBMP7.smx

40. pomoc.smx - Komenda pomoc wywołująca listę komend serwera po nacisnięciu NP 2 komenda ta zostanie wywołana z menu.

41. pRanks.smx

42. server_redirect.smx -Lista serwerów z możliwością łączenia się na wybrany serwer komenda !serwery lub !serwer nie pamiętam

43. ServerAdvertisements3.smx

44. SimpleShowDamage.smx

45. thirdperson_csgo.smx

46. ukryjsieadmin.smx - Ukrywa admina pod sm_ukryj z informacja że dany administrator wychodzi z serwera.

47. vipmenu.smx

48. voiceannounce_ex.smx

49. weapons.smx

W paczce znajdują się takie tryby jak:

noscope

paintball - z markerem paintball.

1hp

Only HS

Runda na kosy

MAPY: 

Też nie będę opisywał wszystkich map.

W paczce znajduje się 34 mapy. 

W większości mapach znajduje się 16 aren czyli w sam raz na 32 slotowy serwer.

Jak dobrze pamiętam 3-4 mapy posiadają 14-15 aren. 

Mapy były sprawdzane by nie było problemu że znajdzie się mapa gdzie jest 10 aren czyli zmieści się 20 graczy a reszta w poczekalni. 

Wszystkie pluginy w paczce są po aktualizacjach przez autorów.

Może być sytuacja że mogą wam stattraki nie działać z pluginu !ws (Mi działały bez problemowo) zalecam aktualizację sourcemoda do najnowszej wersji

lub też zainstalować sourcemod 1.11 jeżeli po instalacji sourcemoda 1.11 nie będą działały stattraki zalecam aktualizację sourcemoda 1.11 

jako że ja używam 1s1k to korzystam z instalatora hostingu.

Co do pluginu "server_redirect" "Lista serwerów z możliwością łączenia się na wybrany serwer komenda !serwery lub !serwer nie pamiętam" Pokazuję reklamę danego serwera na czacie lub tez pod daną komendą. Plugin pokazuje tez listę graczy na danym serwerze. ←---- Informacja do osób które szukają danego pluginu ale go nie umią znaleźć. 

Nie będę się rozpisywał bo zawsze znajdą się hejterzy którzy coś znajdą i się doczepią. Paczka nie jest idealna ale mi niczego w niej nie brakowało. 

Wszelkie problemy z paczką lub jej konfiguracją proszę pisać w tym temacie nie będę skakał po działach i szukał czy ktoś ma problem z ta paczką. 

Paczka będzie aktualizowana wraz z aktualizacją pluginów przez autorów. 

!!!Paczka po rozpakowaniu z RAR waży 509MB!!!

Link do paczki

https://mega.nz/file/y95gGAwS#DF6g6yzwfg9--9LBcgYEKzk6ZHFRYnn9OdnVpSH59Ys
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Zabrania się udostępniania paczki na inne fora bez zgody autora!

Dla ciekawskich jak wygląda paczka od środka zapraszam do testowania na serwerze - 91.224.117.165:27015

Edytowane przez Doktorekone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Aaa jeszcze już nie mogę tematu edytować ale osoby które chciały by ranga i punkty z pranks były na środku muszą wgrać plugin od nowa ponieważ w tym usunąłem kod z hudem na środku ekranu by obrażenia się pokazywały. Oraz zmieniłem w opcji !HUD na włącz lub wyłącz.

Tak dla przypomnienia by później niepotrzebnego spamu nie było na PW.

Edytowane przez Doktorekone
Przepraszam za spam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.09.2020 o 19:48, Elite napisał:

@DoktorekoneCzy byłbyś w stanie wyłączyć tagi na chat od pranksa?

Tutaj znajdziesz informacje gdzie znajduje się config i tak możesz go wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi