Skocz do zawartości
kox1906

[Rozwiązane] Overlay'e na serwerze wyświetlają czarny ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam potężny problem który doprowadza mnie już do szału jak o tym pomyślę. Od razu mówię, żeby nie odsyłać mnie do żadnych linków z alliedmodders, bo wszystkie tematy już przejrzałem i nadal nic. Problemem jest to, że gdy utworzyłem overlay'a, przekonwertowałem na *.vtf i utworzyłem plik *.vmt. Wszystko wkleiłem do folderu (Filezilla): /csgo/materials/overlays. Gdy plugin (którego tu nie będę wstawiał, bo jest długi a to nie ma sensu) ma za zadanie wyświetlić overlay'a- wyświetla czarny ekran(obrazek 1), po czym wyrzuca mnie z serwera i jest taka informacja: obrazek 2.

Najgorsze i kluczowe w mojej złości jest to, że miesiąc temu miałem inny serwer, na którym wydaje mi się, że zrobiłem wszystko identycznie i tam to działało. 

Oto plik *.vmt: 

"MonitorScreen"
{
    "$basetexture" "overlays/KillingSpree"
    "$translucent" 1
}

Zrobiłem wszystko tak samo zgodnie z wszystkimi poradnikami, zrobiłem osobno tak samo jak robiłem miesiąc temu, 3 razy reinstalowałem serwer i robiłem to na nowo, nic, kompletnie nic się zmieniło. Cały czas CZARNY EKRAN I TEN BŁĄD. Jeśli pomożecie to postaram się zrobić poradnik dotyczący tworzenia overlay'ów na server, bo na internecie jest ciężko cokolwiek o tym znaleźć, żeby innym pomóc, którzy być może też mają z tym problem, jak i dla mnie na przyszłość jak mi się takie coś stanie.

1429610172_czarnyekranoverlay.thumb.png.e1f2f1a00a80e58748a27a9f1ae35e66.png2010968815_bladoverlay.thumb.png.aefd34c144a764ad5422f23eacd0a668.png 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nic to nie zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Usuń .vmt z plików gry.

2. Tak powinien wyglądać plik .vmt

"UnlitGeneric"
{
	"$basetexture" "overlays/KillingSpree"
	"$translucent" 1
}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Ci tylko, że jesteś potężny. Kluczowe było to, żeby z plików gry usunąć plik KillingSpree. Miałem z tym niesamowicie duży problem, dlatego myślę, że do tygodnia wywiążę się z umowy odnośnie poradnika. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Problem został rozwiązany

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...