Skocz do zawartości
Shadow

[Rozwiązane] Dublowanie się wiadomości podczas nakładania "tagu/koloru" zephyrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam od wczoraj problem z zephyrusem "store" a konkretniej 

dodałem Tagi do kupienia dla flag oraz osobom bez flag ale gdy się coś napisze to wiadomość się dubluje, z początku myślałem, że to przez plugin vipa bo miał wbudowane menu z tagami, plugin został dziś usunięty z vipem więc dodałem spowrotem możliwość kupywania flag ale tym razem (kolidował)z  pluginem "HexTags" więc usunąłem i ten plugin ale to wyglądało tak jakby sklep po prostu dodawał wiadomość zamiast zamieniać 

image.png.cb3653eddfe8e3a27d8da4cb8d39de32.png Wiadomość u góry jest normalnie --> na dole ze sklepu z tagami

image.png.dfa4298f824915475c1cbd4b9ecbd430.png już nawet takie info dostawałem... nie wiem ile w tym prawdy ale mam nadzieję, że ktoś pomoże rozwiązać tą zagadkę 

Dodaje też cfg sklepu oraz listę pluginów

items.txt
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Spoiler

image.thumb.png.fb0a276de253bcff595a8c33476c94b4.png

https://prnt.sc/urc2rn
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Edytowane przez Shadow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz 2 chat processory :)

Usuń niepotrzebny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o rzeczywiście jakiś zwykły i simple, dam znać jak ogarnę :KEKW:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę edytować, jestem turbo dziwny, na początku zobaczyłem, że mam simpla i zwyklego myslalem ze 2 musza być xDD usunąłem simpla, to nie dzialalo, dopiero przy usunieciu zwyklego i dodaniu simpla zaczęło działać wszystko gicik <3 Dziękuję, za szybką pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Problem został rozwiązany

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...