Skocz do zawartości
styxkox

FastDl + rank

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pisze w sprawie opcji fastdll mam parę pytań co do tego i jak to zrobić. 

posiadam serwer na hostingu Serwer Projekt i posiada on opcje fastdll w którym jest tak zwany link do FastDll

wiec zgodnie z poradnikiem dodałem 3 komendy do serwer.cfg + system rank i on nie działa 

pytania:

1. Czy to prawda że na tym hostingu nie da się tego zrobić 

2.  Jeżeli się da to czy ktoś może mi wyjaśnić jak to zrobić ??

3. ( jeżeli trzeba zrobić coś przez tą strone co jest w ocinku #3 ) to nie wiedziałem co bo to troche mało mówi na nowego w tym

Za każdą pomoc dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, styxkox napisał:

posiadam serwer na hostingu Serwer Projekt i posiada on opcje fastdll w którym jest tak zwany link do FastDll

2 godziny temu, styxkox napisał:

1. Czy to prawda że na tym hostingu nie da się tego zrobić 

confused reaction | Confused Nick Young | Confused face, Reactions meme,  What meme

Przy aktywowanym FastDL, który nie wiem jak działa na tym hostingu wystarczy dodać

sv_downloadurl "URL co jest w panelu"
sv_allowdownload "1"

sv_allowupload "1"

I powinno działać, nie wiem jak oni tam z plikami się bawią ale skoro jest opcja FastDL to powinno działać.
Niektóre hostingi miały tak że musiałeś przez oddzielne FTP wgrywać pliki np hostplay tak miał kiedyś, masz tam też bok, skorzystaj z niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

allowdownload i allowupload powinny byc ustawione na 0 - te komendy tyczą się wymiany informacji między serwerem, a nie FastDL. Istnieje exploit, przez którego można crashować (albo floodować?) serwer.

Nawet, gdyby FastDL nie działał w ogóle, to fakt ten nie ma ŻADNEGO związku z tym, że nie działa Ci RankME. Prawdopodobnie skonfigurowałeś to w zły sposób. Powiedz krok po kroku jak go instalowałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie skonfigurowałem tego FastDl bo to co było pokazane na filmie to dla mnie to była magia XDD. widziałem ze przez strone robiłeś i dodawałeś plik sound tak ??> o to chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zadawaj tyle pytań, bo to do niczego nie prowadzi

Ponawiam pytanie: w jaki sposób zainstalowałeś RankME? Opisz dokładnie wszystkie kroki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra inaczej mam plugin. 

[CS:GO] pRanks ( UPDATE yRanks 30.03.2020 ) 

pobieram pliki oraz  Chat-Processor
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! 

Pliki addons , materials , sound wrzucam do katalogu cs go bo pliki i tak sie rozdzielą 

chat.smx wrzucam do csgo/addos/sourcemod/plugins 

chat.cfg wrzucam do csgo/addos/sourcemod/config

pliki z Chat.zip wrzucam do csgo/addos/sourcemod/ ( configs do configów , scripting do scriptingów )

zmieniam te opcje na server.cfg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a i ponawiam 

System rank działa znaczy moge dać !ap i wybrać range ( ale jak ktoś chce połaczyć sie z serwerem 1 raz lub po resecie to wyskakuje error pobierania pliku ) + ( rangi nie zapisują sie chociasz dodałem podłaczenie do bazy danych )

chodzi o to że wyskakuje bład z errorem pliku rank.vmt lub z tym  2 koncem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, MAGNET napisał:

allowdownload i allowupload powinny byc ustawione na 0 - te komendy tyczą się wymiany informacji między serwerem, a nie FastDL. Istnieje exploit, przez którego można crashować (albo floodować?) serwer.

Nawet, gdyby FastDL nie działał w ogóle, to fakt ten nie ma ŻADNEGO związku z tym, że nie działa Ci RankME. Prawdopodobnie skonfigurowałeś to w zły sposób. Powiedz krok po kroku jak go instalowałeś

Jestem starej rasy możliwe. 

Kiedyś bez allowdownload mi fast dl nie działał, nie pobierał prawidłowo. 

Również większość hostingów ma to ustawione domyślnie na 1

Tak czy inaczej, autor temu robi offtop. 

Jak masz problem z pranks. Zgłoś to w temacie pranks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem twojej wypowiedzi problem jest z fastdl bo nie pobiera plików i pojawia sie bład nie z zasobem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, styxkox napisał:

rangi nie zapisują sie chociasz dodałem podłaczenie do bazy danych

To oznacza, że źle podłączyłeś lub użytkownik nie ma wystarczających permisji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi