Skocz do zawartości
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
MAGNET

Koduj z Magnetem - feedback

Polecane posty

Cześć wszystkim,

wielkimi krokami zbliża się moment, w którym na kanale
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! 
zaczną się pojawiać poradniki dotyczące już stricte pisania programów. Z tego powodu chciałbym zrobić małe podsumowanie i zebrać od Was feedback dotyczący mojej dotychczasowej twórczości.

jeżeli macie jakieś przemyślenia dotyczące mojego kanału - co Wam się podoba, co zdecydowanie byście zmienili/poprawili, co chcielibyście zobaczyć a także wszelkie sugestie - proszę o napisanie każdej opinii poniżej

Od razu poruszę temat regularności - nie jestem w stanie wypuszczać filmów co tydzień, jednak pojawiają się one za rzadko... muszę się tutaj poprawić 😉

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

• Lubię to! 3

1 godzinę temu, MAGNET napisał:

Cześć wszystkim,

wielkimi krokami zbliża się moment, w którym na kanale
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! 
zaczną się pojawiać poradniki dotyczące już stricte pisania programów. Z tego powodu chciałbym zrobić małe podsumowanie i zebrać od Was feedback dotyczący mojej dotychczasowej twórczości.

jeżeli macie jakieś przemyślenia dotyczące mojego kanału - co Wam się podoba, co zdecydowanie byście zmienili/poprawili, co chcielibyście zobaczyć a także wszelkie sugestie - proszę o napisanie każdej opinii poniżej

Od razu poruszę temat regularności - nie jestem w stanie wypuszczać filmów co tydzień, jednak pojawiają się one za rzadko... muszę się tutaj poprawić 😉

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

za mało kodowania zbyt dużo ogólników

• Lubię to! 2

Przed chwilą, Roberrt napisał:

za mało kodowania zbyt dużo ogólników

To prawda, chciałem załatwić te kwestie na samym początku i mieć spokój. Ponadto, był to dobry start - mogłem się trochę w tematykę wdrożyć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.