Jump to content
 • Chmurka
 • Boróweczka
 • Jabłuszko
 • Limonka
 • Czekoladka
 • Węgielek
MAGNET

Koduj z Magnetem - feedback

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

 

wielkimi krokami zbliża się moment, w którym na kanale
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! 
zaczną się pojawiać poradniki dotyczące już stricte pisania programów. Z tego powodu chciałbym zrobić małe podsumowanie i zebrać od Was feedback dotyczący mojej dotychczasowej twórczości.

 

jeżeli macie jakieś przemyślenia dotyczące mojego kanału - co Wam się podoba, co zdecydowanie byście zmienili/poprawili, co chcielibyście zobaczyć a także wszelkie sugestie - proszę o napisanie każdej opinii poniżej

 

Od razu poruszę temat regularności - nie jestem w stanie wypuszczać filmów co tydzień, jednak pojawiają się one za rzadko... muszę się tutaj poprawić ?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

 • Lubię to! 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed chwilą, Roberrt napisał:

za mało kodowania zbyt dużo ogólników

To prawda, chciałem załatwić te kwestie na samym początku i mieć spokój. Ponadto, był to dobry start - mogłem się trochę w tematykę wdrożyć

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

×
×
 • Create New...