Skocz do zawartości
gejmer

Szukam pluginu na śnieg

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka szukam pluginu który dodaje na mapie śnieg lub jakieś zaspy śniegu chodzi mi o mape jeśli wgl jest coś takiego oraz pluginu którym możemy dodać np bałwana na mapie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo jak w tym temacie

Ewentualnie można dodać mapy świąteczne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1619374
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! owy plugin dodaje tylko śnieg który pada lecz ja szukam pluginu który dodaje śnieg na mapie który leży na ziemi + jakieś dodawanie bałwanów itdk ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, gejmer napisał:

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1619374
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! owy plugin dodaje tylko śnieg który pada lecz ja szukam pluginu który dodaje śnieg na mapie który leży na ziemi + jakieś dodawanie bałwanów itdk ;/

To nie prościej mapę wgrać która ma śnieg, i dodać śnieg który pada?

Nie wiem czy ktoś próbował ale mało wydajne będzie żeby te wszystkie cząsteczki pozostawały na mapie.

Dodanie bałwanów itd to możesz zrobić również edycją mapy, lub wgranie jakiejś gotowej, nie wiem czy padanie śniegu nie można również zrobić przez edycję mapy, @Brum Brum ty się bawiłeś mapami wiec może się wypowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mesharsky Właśnie są same stare wersje mirage próbowałem edytować mapę ale jestem w tym kompletnie zielony :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Mesharsky napisał:

nie wiem czy padanie śniegu nie można również zrobić przez edycję mapy

Padanie śniegu tworzy sie przy edycji mapy używając właśnie func_precipitation
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! zmieniając po prostu ustawienie "Precipitation Type". Jeżeli kogoś to interesuje to zostawiam link do poradnika klik
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! (efekt 8:01).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi