Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Kominek

[Rozwiązane] Spadek FPSów na serwerze

Recommended Posts

Witajcie!

Od pewnego czasu słyszę skargi na spadek fpsów na moim serwerze.

Patrzyłem już wszystko, ale jednak nadal spadki występują.

Max. zużycie CPU: 38%

Max. zużycie RAM: 1,1 GB.

Tak, więc nawet 50% nie jest wykorzystywane, więc chyba jedynym problemem jest panorama cs:go.

Może wy wiecie co zrobić?

Wersja SM i MM najnowsza, żaden plugin nie generuje zmiejszenia fpsów, jeśli CPU i RAM nie ma nawet 50%.

1 godzinę temu, Kominek napisał:

Wersja SM i MM najnowsza, żaden plugin nie generuje zmiejszenia fpsów, jeśli CPU i RAM nie ma nawet 50%.

Posiadasz na serwerze Level Ranks ? Jeśli tak to polecam wyłączyć i przetestować wtedy ponieważ u mnie FPS'y na serwerze spadły o 50 a po zastosowaniu pluginu od @Mesharsky wszystko działa jak należy dodatkowo dzięki temu niema lagów na serwerze.

• Kocham to! 1

zacznijmy od tego co to za server?

Dedyk?

Vps? (jeśli tak to jaka wirtualizacja)

Hosting dla serverów?

oraz gdzie ?

• Lubię to! 1

13 godzin temu, Akeno|AdvancedNet napisał:

Posiadasz na serwerze Level Ranks ? Jeśli tak to polecam wyłączyć i przetestować wtedy ponieważ u mnie FPS'y na serwerze spadły o 50 a po zastosowaniu pluginu od @Mesharsky wszystko działa jak należy dodatkowo dzięki temu niema lagów na serwerze.

Problem spadków FPS'ów nie występuje już w najnowszej wersji pluginu.

12 minut temu, Master napisał:

Problem spadków FPS'ów nie występuje już w najnowszej wersji pluginu.

Niestety u mnie nadal występował ? Dodam że serwery stoją na dedyku CPU 2x Xeon Silver 4110 / 512 GB ram / 1TB SSD / Łącze 1GB/s

Dopiero po zastosowaniu pluginu od @Mesharsky na serwerach przestał występować var oraz spadki fps

Edited by Akeno|AdvancedNet

Przed chwilą, Akeno|AdvancedNet napisał:

Niestety u mnie nadal występował ? Dodam że serwery stoją na dedyku CPU 2x Xeon Silver 4110 / 512 GB ram / 1TB SSD / Łącze 1GB/s

Dopiero po zastosowaniu pluginu od @Mesharsky na serwerach przestał występować var oraz spadki fps

Korzystasz z wersji 2.5.0 core oraz 2.5.0 Fake Ranks?

16 minut temu, Master napisał:

Korzystasz z wersji 2.5.0 core oraz 2.5.0 Fake Ranks?

Aktualnie korzystam już z wersji od Mesharsky ale wcześniej miałem najnowszą wersje jaka była dostępna.

Dnia 29.10.2018 o 23:28, Akeno|AdvancedNet napisał:

Posiadam Lvl ranks od fabko.

3 godziny temu, Kominek napisał:

Posiadam Lvl ranks od fabko.

Ranking ten nie był w żaden sposób edytowany, choć możesz sprawdzić, tutaj masz link do oryginału:

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=299311
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Sam tego pluginu nie polecam, około rok temu jak jeszcze miałem swój serwer też były spadki i to prawdopodobnie przez ten plugin. Teraz używam swojego, możesz też faktycznie zaopatrzyć się w plugin od @Mesharsky lub może rankme?

• Lubię to! 1

LVL Ranks ruskie zawsze lagowało przez co skakał VAR serwera jak szalony.

Mój plugin z początku też trochę lagował, jednak w wersji 1.6 która weszła z 3 miesiące temu, przebudowałem kilka funkcji oraz poprawiłem mysql i plugin różni się wydajnością o 200%.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...