Skocz do zawartości
Grafit

Szukam pluginu - x2 tt

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, szukam pluginu, który po zabiciu wszystkich botów TT respi większą ilość botów TT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znalazłem tylko coś takiego:

Spoiler

There's a console command "find" 'Find X' and it'll search for that string

] find respawn

"cash_player_respawn_amount" = "0" client notify replicated
"mp_forcerespawnplayers" game cheat - Force all players to respawn.

"mp_ggtr_bomb_respawn_delay" = "0.0" min. 0.000000 max. 30.000000 client replicated - Number of seconds to delay before making the bomb available to a respawner in gu

"mp_respawn_immunitytime" = "4.0" client replicated - How many seconds after respawn immunity lasts.

"mp_respawn_on_death_ct" = "0" client replicated - When set to 1, counter-terrorists will respawn after dying.

"mp_respawn_on_death_t" = "0" client replicated - When set to 1, terrorists will respawn after dying.

"mp_respawnwavetime_ct" = "10.0" client replicated - Time between respawn waves for CTs.

"mp_respawnwavetime_t" = "10.0" client replicated - Time between respawn waves for Terrorists.

"mp_use_respawn_waves" = "0" client replicated - When set to 1, and that player's team is set to respawn, they will respawn in wa

Źródło:  KLIK
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Wiem, że to nie plugin jak chhciałeś, ale może to rozwiąże problem 😄

Edytowane przez Shadow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Shadow napisał:

znalazłem tylko coś takiego:

Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! Ukryj zawartość

There's a console command "find" 'Find X' and it'll search for that string

] find respawn

"cash_player_respawn_amount" = "0" client notify replicated
"mp_forcerespawnplayers" game cheat - Force all players to respawn.

"mp_ggtr_bomb_respawn_delay" = "0.0" min. 0.000000 max. 30.000000 client replicated - Number of seconds to delay before making the bomb available to a respawner in gu

"mp_respawn_immunitytime" = "4.0" client replicated - How many seconds after respawn immunity lasts.

"mp_respawn_on_death_ct" = "0" client replicated - When set to 1, counter-terrorists will respawn after dying.

"mp_respawn_on_death_t" = "0" client replicated - When set to 1, terrorists will respawn after dying.

"mp_respawnwavetime_ct" = "10.0" client replicated - Time between respawn waves for CTs.

"mp_respawnwavetime_t" = "10.0" client replicated - Time between respawn waves for Terrorists.

"mp_use_respawn_waves" = "0" client replicated - When set to 1, and that player's team is set to respawn, they will respawn in wa

Źródło:  KLIK
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Wiem, że to nie plugin jak chhciałeś, ale może to rozwiąże problem 😄

właśnie podobny plugin zrobiłem, ale dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi