Skocz do zawartości
MasterOfPyro

Naprawa pluginu Physics Attacker Checker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Prosiłbym o pomoc w naprawie pluginu physics attacker checker, który jest dostępny tutaj: [ANY]Physics Attacker Checker(updated at 2010 9 9) - AlliedModders (alliedmods.net)
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Jak miałem 2 lata temu ten plugin na serwerze minigames to wszystko poprawnie działało czyli obiekty jak piłka w momencie uderzenia i zabicia gracza z drużyny przeciwnej liczyło jako zabójstwo. A gdy przykładowo piłka została uderzana przez osoby z tego samego teamu nie zabierało żadnego damage. Gdy plugin nie działa jak teraz bądź nie ma go na serwerze nie ważne kto uderzy piłkę czy jakikolwiek inny obiekt, każdy gracz ginie poprzez samobójstwo. Nie pokazują mi się żadne errory przez co nie mam pojęcia w czym tkwi problem. Znalazłem jeszcze wersję z przed miesiąca na rosyjskim forum sourcemoda: Prop Kill Owner | Сообщество администраторов игровых серверов HLmod.ru
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! niestety ta również nie działa. 

Bardzo prosiłbym o pomoc w naprawie pluginu bądź napisanie go na nowo. Jestem w stanie zapłacić za pomoc jak i napisanie nowego pluginu.

Kontakt w wiadomości na priv bądź na steam: Steam Community :: MasterOfPyro
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

L 12/21/2020 - 15:09:22: [SM] Exception reported: Client index 0 is invalid
L 12/21/2020 - 15:09:22: [SM] Blaming: PhysicsAttackerCheck (1).smx
L 12/21/2020 - 15:09:22: [SM] Call stack trace:
L 12/21/2020 - 15:09:22: [SM] [0] IsClientInGame
L 12/21/2020 - 15:09:22: [SM] [1] Line 91, /home/groups/sourcemod/upload_tmp/phpiM2wiR.sp::PropOnTakeDamageHook
L 12/21/2020 - 15:09:25: [SM] Exception reported: Client index 645 is invalid
L 12/21/2020 - 15:09:25: [SM] Blaming: PhysicsAttackerCheck (1).smx
L 12/21/2020 - 15:09:25: [SM] Call stack trace:
L 12/21/2020 - 15:09:25: [SM] [0] IsClientInGame
L 12/21/2020 - 15:09:25: [SM] [1] Line 52, /home/groups/sourcemod/upload_tmp/phpiM2wiR.sp::ClientOnTakeDamageHook

Takier errory wyskakuja w konsoli gdy ktos zostanie zabity przez obiekt, jakby to komus pomoglo.

Edytowane przez MasterOfPyro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

error teraz nie pojawia sie w logach jednak dalej plugin niestety nie dziala prawidlowo, dalej kille przy zabójstwie traktowane sa jako samobosjtwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi