Skocz do zawartości
Vanilla

Problem z logowaniem do sourcebansa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim.

Mam pewien problem z sourcebansem. A mianowicie wgrałem sourcebansa zgodzie z tym poradnikiem - 

i niestety jest problem z logowaniem. To znaczy jak się zaloguję to po przejściu w jakąkolwiek zakładkę wylogowywuje mnie automatycznie, nie wiem dlaczego. Czasami jest problem, że w ogóle nie da się zalogować, a czasem jak napisałem loguje się i po nawet kliknięciu F5 wylogowywuje automatycznie. Raz na jakiś czas jest dobrze przez może minute? I znowu to samo, wylogowywuje albo nie da się wgl. zalogować.

Hosting - Proserwer. Czyżby to wina hostingu? Blokuje coś? Tylko dziwne że raz zadziała, a na kolejne 20 prób nie..

Wersja PHP - 7.2 (chociaż testowałem na 7.1, 7.3, 7.4 i to samo).

Proszę o pomoc 🙂

PS: Jeśli napisałem w zlym dziale, bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego.

Edytowane przez Vanilla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj inną przeglądarke. Ja tak miałem przy operze i jak przeszedłem na mozille to było git. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, z tym że mi na Chrome nie działa. Na EDGE czy OPERZE działa poprawnie, ani nie wylogowywuje, za każdym razem idzie się zalogować. Hmm, nawet po usunięciu cookis z tej konkretnej strony sourcebansa też nie działa.

Ciekawe czemu tak się dzieje.. 🧐

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi