Skocz do zawartości
KyOTV

Problem z !ws !knife

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, KyOTV napisał:

Ogólnie mam problem z !ws !knife, wgrałem plugin który zawiera !ws !knife !guns i z tego działa tylko !guns 

Ktoś pomoze?

weapons-v1.7.1.zip 450 kB · 0 pobrań
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

masz ptah linux oraz zmienione pare linijek w core.cfg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, KyOTV napisał:

Ogólnie mam problem z !ws !knife, wgrałem plugin który zawiera !ws !knife !guns i z tego działa tylko !guns 

Ktoś pomoze?

weapons-v1.7.1.zip 450 kB · 0 pobrań
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

Zanim napiszesz jakiś wątek, może najpierw przeczytasz uważnie temat autora 😉 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Paweł dobra zrobiłem i mam problem tylko z zmianą cvar (mam zmienić cvar- bo robiłem na mysql)- Pomozesz?

// Default: "storage-local"
sm_weapons_db_connection "storage-local"

czyli mam zapisać coś takiego

// Default: "broń"
sm_weapons_db_connection "broń"

MySQL pod tytułem "weapon", a następnie zmień cvar "sm_weapons_db_connection" wewnątrz cfg Plik /sourcemod/weapons.cfg na „broń”
Zrestartuj serwer.
Edytowane przez KyOTV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zrobiłeś baze danych w pliku database "broń" to wpisz w sm_weapons_db_connection "broń" natomiast jak nazwe dałeś "weapons" to zmień sm_weapons_db_connection "weapons".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi