Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z bombiste limiter v3. Plugin działa na takiej zasadzie, że w grze poprzez komendę sm_bombistes ustawiamy jaki bombsite ma być zablokowany oraz od ilu graczy w CT ma ów bombsite odblokować. Plik konfiguracyjny tworzy się w configs/bombsite_limiter/de_mirage.cfg w którym to zapisuje ustawienia nadane poprzez grę wyżej wymienioną komendą. Problem polega na tym, że po każdym restarcie serwera trzeba na nowo wejść do gry i ustawiać to poprzez komendę sm_bombistes, ponieważ cała konfiguracja się resetuje i wszystko znika z pliku de_mirage.cfg.

Jeżeli ktoś wie dlaczego to się resetuje za każdym razem po restarcie serwera to proszę o pomoc bo już nie mam pojęcia gdzie może leżeć błąd.

Link do pluginu: https://github.com/Ilusion9/bombsite-limiter-sm/tree/81d94558a9b588bd84f66124dc498e7d5e74620b

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 miesiące temu...

Witam.

Też miałem ten problem. Plugin nie chciał mi generować configu. Spróbuj ustawić to komendą z tym menu, potem daj reset lub zmień mapę zobacz czy zapisze. Ja parę razy spróbowałem i zapamiętało. 

configs/bombsite_limiter/de_mirage.cfg takie coś mi wygenerowało. Możesz spróbować to ręcznie dodać do tych cfg.

Spoiler

"Bombsites"
{
	"-2048.000000 256.000000 -151.000000"
	{
		"letter"		"A"
		"ct_limit"		"4"
	}
}

To ustawia blokadę bs'a B jeżeli jest mniej od 4 graczy ct(only A).

Dla blokady A niżej.

Spoiler

"Bombsites"
{
	"-440.003845 -2168.000000 -168.000000"
	{
		"letter"		"B"
		"ct_limit"		"4"
	}
}

Blokuje bs A poniżej 4 CT(only B).

W tłumaczeniu dałem coś takiego. 

Spoiler

"Phrases"
{
    "No Bombsites Restricted"
    {
        "pl"            "W tej rundzie nie ma żadnych ograniczeń bs'ów"
    }

"Bombsite Restricted with Reason"
    {
        "#format"        "{1:c},{2:d}"
        "pl"            "{green}W tej rundzie gramy tylko Bombsite {blue}{1}, {lightgreen}mniej niz {blue}{2} {lightgreen}graczy CT."
    }

...

Edytowane przez Grzes
  • Kocham to
Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)