Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Tak jak obiecaliśmy, aktualizację oraz nowe wydanie.

[ ChangeLog ]

• [ GLOBAL ] Zmieniono zawartość tematu i wydano aktualizację globalną.
  • [ WTYCZKA IPS ] Została wydana nowa wersja wtyczki pod InvisionCommunity dla wsparcia serwerów CS 1.6
  • [ CS 1.6 ] Wsparcie dla gry CS 1.6 [ Podziękowania dla @daffyy ], dostarczamy wam DARMOWY PLUGIN oraz NOWĄ WERSJĘ wtyczki która wspiera obie te gry. Dodatkowo możecie używać tej samej bazy na CS 1.6 oraz CSGO gdyż wszystkie kolumny są identyczne jak i tabela + wtyczka oraz pluginy są pod to przystosowane.

image.png

• [ CSGO ] Nowa kolumna w tabeli 'game'. By zaktualizować tabelę (bez konieczności usuwania bazy i utworzenia jej na nowo). W nowej wersji pluginu istnieje komenda !upgrade (Tylko admin z flagą "z" może jej użyć)
    Komenda !upgrade aktualizuję strukturę bazy pod najnowszą wersję, więc nie musisz się o nic martwić. I używać od razu swojego pluginu bez zabawy w phpmyadmin itd itp.

Main_Menu.png

Main_Menu_Confirm.png

MainChatMessage.png

Jeżeli nie pojawi się wiadomość zwrotna po próbie aktualizacji to znaczy że "upgrade się nie udał".
    Error dostaniecie w konsoli serwera np:
    L 01/30/2021 - 04:41:57: [Mesharsky_Report.smx] [ mReport - Error ]: Duplicate column name 'game'

Ten log oznacza że columna 'game' już istnieje i nie może plugin wykonać zapytania.

Komenda !upgrade zostanie usunięta w niedalekiej przyszłości, dodałem ją tylko i dlatego by ułatwić wam szybką migrację na nową wersję bez konieczności usuwania swojej bazy.

• [ CSGO ] Plugin posiada nowy cvar - mCommandTimeInterval.
    // Co ile sekund można uzywać komendy !report?
    // -
    // Default: "30"
    mCommandTimeInterval "30"

Po zreportowaniu gracza i próbie ponownego reportu dostaniecie cooldown by odczekać 30 sekund, i będzie wiadomość zwrotna ile sekund pozostało by móc ponownie zreportować gracza.

[ PLANY ]

• Planujemy wydać plugin pod serwery Minecraft.

POBIERZ NOWĄ WERSJĘ W GŁÓWNYM POŚCIE [ 0.2 ]

• Lubię to!
  • Kocham to
Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

kolejny dzień więc czas zaktualizować.

[ CHANGELOG ]

• [ GLOBAL ] Zawartość pierwszego posta została zmieniona. + Wydana nowa wersja.
  • [ Wtyczka MyBB ] Wydaliśmy oficjalnie naszą wtyczkę do MyBB, wtyczka wspiera CS 1.6 oraz CSGO tak samo jak wtyczka od IPS, wspierana jest najnowsza wersja MyBB 1.8. (Demo macie w głównym poście).

03bqd0b.png

• [ CSGO ] Mały update pluginu, drobne poprawki.
  • [ PACZKA ] Po pobraniu paczki .zip z głównego postu dodaliśmy instrukcję instalacji do wtyczek MyBB oraz IPS.
  • Lubię to!
  • Dobry pomysł!
Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Malutka aktualizacja.

[ CHANGELOG]

• [ CS 1.6 ] Aktualizacja pluginu, naprawiono problem z wczytywaniem configu po restarcie serwera.
  • [ CSGO ] Aktualizacja pluginu, ERROR przy upgrade również będzie wypisywany na czacie.

mReport [ 0.2.2 ] - Darmowy system reportow.zip
  • Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Po wgraniu oto tej pięknej wtyczki na forum, po kilku chwilach zaczęło przenosić wszystkich na stronę csowiczy  X D I nie tylko u mnie to występowało 😄

@Mesharsky @daffyy  ? 

Sygnatura użytkownika

b_350_20_ffad41_e98100_000000_591f11.png

• Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Usunąłem cały zbędny spam z tematu bo nie o to tutaj tu chodzi.
@eQQ Nie wiem kto cię nasłał byś to napisał, ale jest to technicznie nie możliwe żeby jakikolwiek z plików umieszczonych w paczce przekierowywał na jakieś forum.

Do wszystkich plików jest kod źródłowy. W każdej wersji wrzuconej tutaj. Do CSGO są pliki .sp jak i .smx oraz do CS 1.6 są pliki .sma oraz .amxx.
Wtyczka do IPS jest tylko i wyłącznie w roszerzeniu .xml , więc masz pełny wgląd w zawartość tego pliku.
To samo tyczy się MyBB, macie plik nie zakodowany .php

Nie wiem czy to Weak cię napuścił bo ma ból dupy o fakt że nasz Report System jest lepszy i dodatku darmowy, jednak nie będę oskarżać bezpodstawnie, bo możliwe że był to ktoś inny, małe domysły 😉.

Skoro mówiłeś że nie cofniesz swoich słów otrzymałeś stałą blokadę pisania na naszym forum. Nie będę tolerować kłamstwa i fałszywego oskarżania.
Jeżeli przedstawisz jakikolwiek dowód że nasza wtyczka coś takiego robi to masz do mnie kontakt prywatny.

Również napisałeś że "niby" ktoś inny również tak miał, proszę podać nazwę sieci oraz dowód. Bo wiem że 4 sieci z tego korzystają i ja sam aktualnie. I nikt się o nic nie skarżył 🙂

Wydajemy wam coś za darmo, coś lepszego i rozwijamy to, a niektórzy z was zamiast docenić poświęcony czas oraz wkład w to co robimy to próbujecie popsuć naszą pracę fałszywymi oraz głupimi zagrywkami. 

Takie zachowanie nie będzie tolerowane i następnym razem skończy się banem.

Na koniec tylko pokażę filmik z instalacji Wtyczki dla Invision Community, który wykonał @daffyy

Pozdrawiam 🙂

• Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi

Przetestowałem i działa bardzo dobrze, mimo że 10 godzin przed wydaniem waszej wersji zakupiłem wersję od @Weak. - to nie żałuję, autorów należy wspierać i nagradzać więc pewnie po wypłacie wpadnie jakiś "Donate" dla załogi tego forum w formie podziękowania za wydanie darmowej wersji dostępnej dla wszystkich 😉

Mały request, czy istnieje możliwość ukrycia na say'u jeśli ktoś użyje komendy?

Bo jeśli potencjalny cziter zauważy że ktoś użył komendy !report tudzież !zgłos może zwyczajnie uciec z serwera przed przybyciem admina 😉

Sygnatura użytkownika

b_350_20_F8F8F8_FFFFFF_000000_FFFFFF.png

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_000000_111111.png

b_350_20_ffffff_ffffff_000000_ffffff.png

• Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Angel napisał:

Przetestowałem i działa bardzo dobrze, mimo że 10 godzin przed wydaniem waszej wersji zakupiłem wersję od @Weak. - to nie żałuję, autorów należy wspierać i nagradzać więc pewnie po wypłacie wpadnie jakiś "Donate" dla załogi tego forum w formie podziękowania za wydanie darmowej wersji dostępnej dla wszystkich 😉

Bo jeśli potencjalny cziter zauważy że ktoś użył komendy !report tudzież !zgłos może zwyczajnie uciec z serwera przed przybyciem admina 😉

Gracz ma możliwość użycia silent komend zamiast ! to / a przynajmniej tak było z tego co pamiętam

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Angel napisał:

Hey,

Mam lepsze dla ciebie rozwiązanie.

Możesz ukryć komendy w /cfg/sourcemod/sourcemod.cfg wtedy nawet komendy po ! nie będą widoczne na czacie 😉 

Pozdrawiam

• Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi

Jest pomysł dodania wiadomości na czatboxie po zgłoszeniu, ale to już zależy czy takie coś chcecie. 

Reakcja "Dobry pomysł" = tak

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Mesharsky napisał:

Hey,

Mam lepsze dla ciebie rozwiązanie.

Możesz ukryć komendy w /cfg/sourcemod/sourcemod.cfg wtedy nawet komendy po ! nie będą widoczne na czacie 😉 

Pozdrawiam

Gwoli ścisłości, to w pliku "core.cfg" który znajduje się w:

/addons/sourcemod/configs

Ale dziękuje za naprowadzenie na właściwy trop 😉

Sygnatura użytkownika

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_000000_111111.png

b_350_20_ffffff_ffffff_000000_ffffff.png

• Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Osobiście widziałbym jeszcze "blackliste", w której można by było wpisywać STEAMID osób, które nadużywają tej komendy. Po wpisaniu na ową blacklistę, osoba o wpisanym steamid nie będzie miała dostępu do tej komendy przez X czasu lub na zawsze.

Edytowane przez joziu
  • Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, joziu napisał:

Osobiście widziałbym jeszcze "blackliste", w której można by było wpisywać STEAMID osób, które nadużywają tej komendy. Po wpisaniu na ową blacklistę, osoba o wpisanym steamid nie będzie miała dostępu do tej komendy przez X czasu lub na zawsze.

Aktualnie w pluginie jest timer na komendę !report.
Możesz zwiększyć ten timer by ludzie nie nadużywali tego, bo nikomu się nie będzie wtedy chciało tego robić.

Blacklista poprzez plugin tylko doda zbędne tabele do mysql które nie są potrzebne.

Ale dziękuje za propozycję 🙂 

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tylko u mnie to występuje, ale po wgraniu pluginu na serwer, podpięciu bazy danych, po wysłaniu reporta, ja posiadając flagę "z" nie widzę go? Jedynie kiedy sam wyślę report dostaje 2 powiadomienia, że gracz x zgłosił gracza y powód itp oraz, ze moje zgłoszenie zostało wysłane

• Dziękuję
Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, daffyy napisał:

Udawanie id**** Ci nie wychodzi. Doskonale wiesz o co mi chodziło a nazywa się to steamid changer 😚 więc nie udawaj id**** jaką jest większość ludzi na konkurencyjnym forum bo akurat to nie do tego służy ☺️

No na Steam też można sobie ID zmienić Changerem jak ktoś wystarczająco się postara - do tego to służy a mimo wszystko znajdź mi jakiś dobrze działający 😅

Odpowiedziałem ci argumentem a ty mi tu z jakąś konkurencją, kultury panie daffy bo nawet na forum ligi niezwykłych gentelmenów trzeba argumentować swoje wypowiedzi a nie przepychać swoje racje

obroniłem pomysł użytkownika @joziu bo jest on bardzo sensowny a ty po prostu zachowałeś się jak burak 🙂(Z tą wstawką o wiedzy ja też ale jednak w słusznej sprawie)

A co do wtyczki i pluginu to wygląda bardzo fajnie, w tym momencie przenosić się z weaka raczej nie będę ale jak dalej będzie się to tak rozwijało (a kibicuje) to może nawet i, powodzenia 😊

Edytowane przez esej

Sygnatura użytkownika

• Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, esej napisał:

No na Steam też można sobie ID zmienić Changerem jak ktoś wystarczająco się postara - do tego to służy a mimo wszystko znajdź mi jakiś dobrze działający 😅

Odpowiedziałem ci argumentem a ty mi tu z jakąś konkurencją, kultury panie daffy bo nawet na forum ligi niezwykłych gentelmenów trzeba argumentować swoje wypowiedzi a nie przepychać swoje racje

obroniłem pomysł użytkownika @joziu bo jest on bardzo sensowny a ty po prostu zachowałeś się jak burak 🙂(Z tą wstawką o wiedzy ja też ale jednak w słusznej sprawie)

A co do wtyczki i pluginu to wygląda bardzo fajnie, w tym momencie przenosić się z weaka raczej nie będę ale jak dalej będzie się to tak rozwijało (a kibicuje) to może nawet i, powodzenia 😊

Jak już napisałem, blokada na steamid będzie użyteczna tylko na 1 grę a nie na obie, a to ma działać na obu. Jeżeli więcej ludzi ma serwery tylko csgo i nie będzie miało problemów, że ktoś sobie zmieni steamid na 1.6 to nie widzę problemu 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.02.2021 o 09:07, esej napisał:

A co do wtyczki i pluginu to wygląda bardzo fajnie, w tym momencie przenosić się z weaka raczej nie będę ale jak dalej będzie się to tak rozwijało (a kibicuje) to może nawet i, powodzenia 

Hey, o jakim rozwinięciu mówisz, może dasz kilka propozycji.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Mesharsky napisał:

Hey, o jakim rozwinięciu mówisz, może dasz kilka propozycji.

No to co napisał wcześniej jeden pan na pierwszej stronie wątku z tym blokowaniem było naprawdę zacne

Może jakaś integracja z discordem? 

Sygnatura użytkownika

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, esej napisał:

No to co napisał wcześniej jeden pan na pierwszej stronie wątku z tym blokowaniem było naprawdę zacne

Może jakaś integracja z discordem? 

Biorę się za black listę po stronie sourcemod.

Integracja z discordem też staram się zrobić mimo mojej słabej znajomości Pythona 😄 może coś z tego wyjdzie.

Pod black listę będzie druga tabela i tam będą zapisywane dane

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :) po dodaniu pluginu na forum oraz po poprawnym wypełnieniu bazy danych forum przestaje działać wyskakuje bład 

Ta strona nie działa

Serwer gramycs.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.

HTTP ERROR 500

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)