Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Mam dwa problemy:

Mam plugin ServerAdvertisements3.cfg , wszystko hulało, zmieniłem tylko jeden wiersz po prostu żeby wyświetlało co innego i nagle przestaje wyświetlać cokolwiek, nie mam pojęcia jaka może być przyczyna...

Co do warmup:

Mam wrzucony plugin, ustawione only deagle, wbijamy na serwa, dostajemy granata, wyrzuca się jednego i kolejnego już nie ma, dodałem cvary do server.cfg , plugin wgrany w dobre miejsce...

Dodam że na początku był warmup "serwerowy" ten z sourcemoda, usunąłem tylko pliki, ale jak w trybie gry w cfg zmieniam czas rozgrzewki, no to bierze ten z cfg z trybu gry..

Liczę na pomoc, jak ktoś chce jakiś CFG to wrzucę.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Kasjer napisał:

zmieniłem tylko jeden wiersz

Sprawdź czy nie zjadłeś  " lub nawiasu 

Sygnatura użytkownika

Discord: MAMUT#7527
Steam: MAMUT
npsLcWf.png

Odnośnik do odpowiedzi

Reklamy naprawione, problem mam z warmup dalej. Daje samego granata którego się wyrzuci i nie daje ani kosy ani nic... A ustawione mam na deagle rundę rozgrzewkową...

Nie wiem jak ustawić w pliku z gamemode i jak z pluginu, bo to co zmieniam w pluginie zewnętrznym to nie zmienia nic, nawet czasu rozgrzewki, tylko się zmienia jak zmieniam mp_warmuptime w gamemode.cfg 

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)