Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jak w temacie, poszukuję osoby do wspólnego założenia nowej serwerowni. 

Na chwilę obecną wykupiłem 18 slotowy serwer który konfiguruję na Surf Tier, oraz hosting z domeną ważną do 03.2022.

W pierwszej kolejności skupiam się do ukończenia serwera, zależy mi na tym by był dopracowany do końca i już mógł normalnie funkcjonować, po jego choć lekkim rozkręceniu przyjdzie czas na postawienie drugiego serwera.

Z uwagi na fakt iż serwer jest dla mnie priorytetem, konfiguracją forum zajmę się później.

Od Ciebie wymagam:

- 20 lat + - Jest to dla mnie warunek konieczny. Nie chce współpracować z rozgarniętymi emocjonalnie małolatami z którymi współpraca nie będzie stabilna

- Zaangażowania 

- Doświadczenia w prowadzeniu serwera / sieci

- Chęci stworzenia projektu na lata a nie na lato 

- Współdzielenia kosztów do póki sieć nie zacznie na siebie zarabiac.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na PW bądź steam

https://steamcommunity.com/id/kuniaa/

Edytowane przez WYHUŚTAŁA MNIE KOŁYSKA
Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, WYHUŚTAŁA MNIE KOŁYSKA napisał:

Witajcie!

Jak w temacie, poszukuję osoby do wspólnego założenia nowej serwerowni. 

Na chwilę obecną wykupiłem 18 slotowy serwer który konfiguruję na Surf Tier, oraz hosting z domeną ważną do 03.2022.

W pierwszej kolejności skupiam się do ukończenia serwera, zależy mi na tym by był dopracowany do końca i już mógł normalnie funkcjonować, po jego choć lekkim rozkręceniu przyjdzie czas na postawienie drugiego serwera.

Z uwagi na fakt iż serwer jest dla mnie priorytetem, konfiguracją forum zajmę się później.

Od Ciebie wymagam:

- 20 lat + - Jest to dla mnie warunek konieczny. Nie chce współpracować z rozgarniętymi emocjonalnie małolatami z którymi współpraca nie będzie stabilna

- Zaangażowania 

- Doświadczenia w prowadzeniu serwera / sieci

- Chęci stworzenia projektu na lata a nie na lato 

- Współdzielenia kosztów do póki sieć nie zacznie na siebie zarabiac.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na PW bądź steam

https://steamcommunity.com/id/kuniia

Fajnie, fajnie fajnie

image.thumb.png.a8fbb70c01578141f8239a096e9b3738.png

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)