Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dsadawqeq.thumb.PNG.d352e1295bc72e1d8e4fca0a61265910.PNG

Gdybym ci wysłał 1 kasy bym raczej nie zobaczył. Podejrzana akcja 😉

Już 19 a kasy wciąż brak

Scam ? Jeśli tak pomyślałeś to rzeczywiście dodaj siebie na tą czarną listę ;/

Nie wiem czy kojarzysz ale arenę kupiliście ode mnie...

Edytowane przez -Gamer-

Sygnatura użytkownika

[PL] 1shot2kill.pl | Arena 1vs1 • 128 Tick 137.74.5.141:27015

• Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, -Gamer- napisał:

dsadawqeq.thumb.PNG.d352e1295bc72e1d8e4fca0a61265910.PNG

Gdybym ci wysłał 1 kasy bym raczej nie zobaczył. Podejrzana akcja 😉

Już 19 a kasy wciąż brak

Bardzo podejrzane, nie rób interesów bo cie okradną, po 1 zdaniu można wywnioskować że wielki scam z naszej strony, łohoho 😄 

idź rób sobie dym gdzieś indziej, panu podziękujemy, czarna lista 🙂 

//edit @-Gamer- no, tak, i już więcej nic nie kupimy ani nie sprzedamy bo słowa się waży przed wydaniem osądu😉 

A co do tematu to od wczoraj kupiliśmy dopiero leciutko ponad 100 120 zł więc aktualne i zapraszam do kontaktu.

Edytowane przez esej

Sygnatura użytkownika

Odnośnik do odpowiedzi

@-Gamer- nie ma co tu robić jakichś dymów/problemów, to normalne, że większość ludzi woli najpierw zobaczyć i dostać coś za co mają zapłacić.

@esej też nie można tak od razu osądzać, że jak chłop chce najpierw pieniążki to od razu scam. Zrobiłem z nim tą wymianę, przelałem pieniądze pierwszy i normalnie uzyskałem środki na hostingu, także scamem tego nazwać nie można.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, PyNiO napisał:

też nie można tak od razu osądzać, że jak chłop chce najpierw pieniążki to od razu scam. Zrobiłem z nim tą wymianę, przelałem pieniądze pierwszy i normalnie uzyskałem środki na hostingu, także scamem tego nazwać nie można.

To akurat ironia była, pan gamer szuka problemów i dymów a my ich nie potrzebujemy 😄 dlatego został wyśmiany i jak potrzebuje atencji to niech sobie instagrama założy i pół nagie foty wkleja.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temat ciągle aktualny - Zapraszam do kontaktu! 🙂 

Edytowane przez esej

Sygnatura użytkownika

• Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)