Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
MAGNET

[Rozwiązane] Zatrzymanie działania funkcji (bez timera)

Recommended Posts

Siemanko ?

Na samym początku odradzam korzystanie ze zwykłego OpenFile do tego typu rzeczy, jednak tutaj nie mam już wyboru - wszystko opiera się na tym i musiałbym zaczynać od początku.

Złapałem właśnie małą zagwozdkę. Piszę plugin, który wykonuje dużo operacji na pojedynczym pliku. Czasami zdarza się, że przez tak dużą częstotliwość niektóre funkcje nie wywołują się do końca, przez co pojawiają się duplikaty wpisów i inne dzikie rzeczy.

Muszę wymyślić sposób na obejście sytuacji, w której OpenFile ma się wywołać podczas, gdy plik jest już otwarty. Co ważne, nie mogę tego robić za pomocą zwykłego timera, ponieważ posiadam funkcję do inicjowania pliku, która zwraca mi uchwyt - nie mogę więc z funkcji wychodzić. Myślałem nad stworzeniem zwykłej zmiennej bool, która byłaby sprawdzana przy wejściu do funkcji - jeśli jest ustawiona, całość kręci się w while'u do czasu aż inna funkcja nie ustawi tej zmiennej na false... jednak nie wydaje się mi to dobrym pomysłem.

Any suggestions?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...