Skocz do zawartości
Kacper GOSetti.pl

GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

Jako przedstawiciel serwisu GOSetti.pl chciałbym dumnie przedstawić nową promocję przygotowaną dla naszych aktualnych oraz nowych klientów. Wspomniana promocja dotyczy klasycznej reklamy MasterBoost. Wykup reklamę o dowolnej stawce na minimum 10 dni, a my dodamy do niej 2 DNI GRATIS!

Aby odebrać bonus należy skontaktować się z naszym supportem i w wiadomości podać ID reklamy, lub IP serwera. Kontakt:

GG: 64044029

E-mail: kacper@gosetti.pl

Promocja trwa do 12 grudnia włącznie.

Dlaczego warto skorzystać z promocji i wykupić właśnie teraz reklamę GOSetti MasterBoost?

Po świetnym starcie oraz późniejszej stagnacji serwisu nadszedł przełomowy moment. Z dumą informujemy o podpisaniu kontraktu z bardzo dużym dostawcą ruchu. W związku z tym nasze statystyki już w pierwszych dwóch dniach wzrosły 3-krotnie i ciągle rosną. Ilość odświeżeń bije rekordy w blisko 350-ciu dniowej historii naszego serwisu. Aby zobaczyć jak wygląda to w praktyce zapraszamy na naszą stronę https://gosetti.pl/.
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami! Każdy z Państwa będzie mógł samodzielnie ocenić wzrost zapełnienia serwerów posiadających reklamę TOP3 lub MasterBoost.

Poniżej prezentujemy parę screenów z serwerów posiadających reklamę wraz z ich gwałtownym skokiem zapełnienia:

Serwer powstał 3 dni temu:

H0R4lv6.png

I5V0rls.png

bTBlySJ.png

jc7eOgZ.png

BcJ2Ans.png

Osoby zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami zapraszamy do skontaktowania się z supportem. Z dumą zaprezentujemy osiągi naszego serwisu. Przypominamy także, iż jesteśmy otwarci na współpracę z sieciami serwerów. Interesuje Cię zniżka na reklamy, lub masz jakieś indywidualne wymagania bądź spostrzeżenia? Po prostu napisz! ?

Z wyrazami szacunku

Support GOSetti.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

64640220564647519879.png

Jeden z członków supportu tego serwisu stwierdził, że mój serwer najwidoczniej jest mało atrakcyjny, ale z tego co widać na screenie powyżej, chyba każdy ma z tym problem. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem serwer top 2 głosowanie i ledwo co ludzie wchodzili a jednego dnia było 0 osób (no czasami 1/2 ) jak napisałem do supportu to stwierdzili że wszystko jest ok dodane itd i że to nie ich problem że jest mniejszy ruch na ich stronie ale hajs już nie odzyskam a pusty serwer. 

Po jakimś czasie kupiłem stawkę 17 na drugi serwer i było tak jak na obrazku @dbk ledwo co grali ale kto grał no admini grali więc efekty reklamy jak na razie są drastyczne. Jakiś czas temu było ok i dawała efekty teraz nie polecam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tak samo kiedyś jak miałem reklamę to był efekt, teraz to nic nie widać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Sqower napisał:

U mnie tak samo kiedyś jak miałem reklamę to był efekt, teraz to nic nie widać

Potwierdzam, coś ewidentnie u nich się popsuło, ale będą wciskać kit, że to my jesteśmy zjebami, którzy nie potrafią skonfigurować serwerów pod graczy.

Zastanawia mnie jedynie dlaczego ludzie dalej inwestują kwoty rzędu 15-20PLN/dzień a czasem nawet więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To  nic nie daje nie opłaca się nic tam kupować. 0 efektów ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę się wypowiedzieć. 

Gosetti miało chwilowy wzrost gdzie reklamy dawały sporo- działo tak się po wejściu f2p + masowym downloadem skin changer'a. Lecz za tym szła masa osób używająca wspomagacze. Obecnie reklamy są opłacalne- jedynie za TOP4 głosowania pod warunkiem, że serwer posiada już jakiś graczy (traktuj to jako pomoc). Stawki są kiepskie, ostatnio kolega przy DM na stawce 21 zł/dzień (top 1 stawki, czyli 5 serwer na liście) nic nie otrzymał, kasa totalnie w błoto. Kieruje tutaj pytanie- gdzie są te statystyki ponoć 10 tysięcy odświeżeń listy? Bo ich poza topką kompletnie nie widać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary top 4 takie że jak jest reklama to ktoś może będzie grał ale to tak jak mówisz muszą już grać jacyś gracze i po skończeniu reklamy nagle wszyscy znikają (nie zawsze ale zazwyczaj)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem mi gosetti bardzo pomogło ?https://gosetti.pl/serwery/147.135.199.71:27015
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

serwer jest na reklamie od m-c ? głownie z stawka 15 zł za dzien ? Gosetti mi rozkreciło serwer czy mi sie tylko wydaje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, michalee napisał:

Moim skromnym zdaniem mi gosetti bardzo pomogło ?https://gosetti.pl/serwery/147.135.199.71:27015
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!

serwer jest na reklamie od m-c ? głownie z stawka 15 zł za dzien ? Gosetti mi rozkreciło serwer czy mi sie tylko wydaje ?

Areny same w sobie kręcą się + większość graczy to F2P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Weak. napisał:

Areny same w sobie kręcą się + większość graczy to F2P.

przyznaje racje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi