Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam na sprzedaż serwer Only Mirage, staż serwera ponad rok (dla bardziej zainteresowanych mogę podać datę założenia). Serwer kręci się sam bez jakiejkolwiek reklamy. Ostatnio są lekkie spadki graczy z powodu mniejszej aktywności adminów, braku forum jak i mniejszego zainteresowania z mojej strony. 

https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30003

Hosting LiveServer, rabat 13 lub 14% na przedłużenie. Cena opłaty serwera to jakieś 46zł. 

Jeśli chodzi o zarobki to nie posiadam udokumentowanych. Vipy raz są kupowane na dłuższe okresy czasu typu pół roku, czasem na miesiąc, a czasem wcale w skali miesiąca, różnie to bywa - wiadomo. Serwerowi nic nie dolega, żadnych błędów czy też lagów. Zachęcam do sprawdzenia.

Cena jaka mnie interesuje to 450zł, pozdrawiam i proszę o kontakt tylko zdecydowane osoby. Nie mam czasu żeby tracić czas.

Serwer zostanie przekazany kupujacemu wraz ze zmianą maila, hasła dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie bankowym lub PayPal, nie ma innej możliwości. 

//Zapomniałem dopisać, że serwer jest opłacony na 31dni i do tego dochodzi ponad 20wPLN na hostingu

Edytowane przez Smokepurpp
  • Haha
Odnośnik do odpowiedzi
  • Paweł zamknął ten temat

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...