Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. 

Na sprzedaż posiadam "Unikatowy ciemny szablon o tematyce CS 1.6 / CS:GO pod Invsion Community 4.6". Sprzedaż tylko i wyłącznie dla 1 Osoby !!!

Cena: 500zł
Kto pierwszy ten lepszy, ponieważ masz pewność że nikt inny tego stylu nie zakupi nigdzie indziej.

W skład stylu wchodzą:

• Komplet PSD
  • zakodowany styl w formacie .xml
  • Banery działów
  • Szablony moderacyjne

Wykonanie:

Opinie o transakcjach z moją osobą (niewiele ich bo dopiero co postanowiłem założyć ten wątek):
https://www.pecetowicz.pl/topic/opinie-o-uzytkowniku-atypowy-104379/

Screen Szablonu: 
https://i.imgur.com/JDyJmQ1.png

Kontakt:
PW: @R.1
STEAM: https://steamcommunity.com/id/Atypowy2k3
Discord: Atypowy#5069

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Mesharsky napisał:

Masz jakieś demo zakodowanego stylu?

Wiele styli od pawła jest pobugowanych, źle i słabo zakodowanych. Przez co tracą na wartości

Szablony od pawła są strasznie pobugowane, responsywność leży zazwyczaj, a także używane są stare metody kodowania, przez co szablon wygląda dobrze na 1920x1080 i wzwyż, a na reszcie się rozpada 😜

Edytowane przez dottbuff

Sygnatura użytkownika

unknown.png

• Żenujące
Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, dottbuff napisał:

Szablony od pawła są strasznie pobugowane, responsywność leży zazwyczaj, a także używane są stare metody kodowania, przez co szablon wygląda dobrze na 1920x1080 i wzwyż, a na reszcie się rozpada 😜

To samo już wiele razy zauważyłem że jego kodowanie ma wiele do życzenia i nie jest najlepszej jakości.
Spotkałem to już na kilku wielkich forach więc dlatego wolałbym żeby ludzie zobaczyli jakieś demo zanim zostanie sprzedane.

Bo potem będą niepotrzebne kontrowersję a nie wiadomo ile trzeba poprawić.

• Lubię to!
  • Żenujące
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli macie jakieś uwagi co do mojego kodowania, to zapraszam, do pokazania ich, bądź kodowania samemu. Dodatkowo nie widzę, żadnych skarg od moich klientów. Jeżeli patrzycie na szablony udostępnione na Pecetowicz gdzie udostępniłem niedokończone szablony, to praca za darmo < praca za $

9 godzin temu, dottbuff napisał:

Również pierwsze słyszę, jeśli ktoś mi zgłaszał to, od razu takie coś było poprawione.

@MesharskyKubuś, Twoje pluginy z tego co ludzie piszą, też nie są "najlepszej jakości", więc najpierw zaczynamy od siebie, a później od innych 🙂 

Btw, edytor macie zbugowany 🙂

Edytowane przez PawelCode
  • Kocham to
  • Dobry pomysł!
  • Haha
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, PawelCode napisał:

Jeżeli patrzycie na szablony udostępnione na Pecetowicz gdzie udostępniłem niedokończone szablony, to praca za darmo < praca za $

Nie patrzę na szablony z pecetowicza, tylko na szablony Twoich klientów.

4 godziny temu, PawelCode napisał:

Również pierwsze słyszę, jeśli ktoś mi zgłaszał to, od razu takie coś było poprawione.

Przykładowo na csgopolska.com (1330x768)

image.thumb.png.3d2457c55222f6ab08fad999d434b02e.png

Sygnatura użytkownika

unknown.png

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, PawelCode napisał:

Jeśli macie jakieś uwagi co do mojego kodowania, to zapraszam, do pokazania ich, bądź kodowania samemu. Dodatkowo nie widzę, żadnych skarg od moich klientów. Jeżeli patrzycie na szablony udostępnione na Pecetowicz gdzie udostępniłem niedokończone szablony, to praca za darmo < praca za $

@MesharskyKubuś, Twoje pluginy z tego co ludzie piszą, też nie są "najlepszej jakości", więc najpierw zaczynamy od siebie, a później od innych 🙂 

Btw, edytor macie zbugowany 🙂

Widzę że zbyt agresywnie przyjmujesz czyjąś opinie, więc jednak wytłumaczę o co mi chodziło.

Takich szablonów było sporo: stare kill4u.pl (przedstrona i forum), brak dobrego RWD, bugujące się menu lub sam bans.

To samo nowy szablon który został poprawiony po bardzo długim czasie.

Drugi przykład gdy rozmawiałem z ziomkiem (a przed chwilą mówiłeś że nie było żadnych skarg):

image.png

Zamazałem drugą osobę (nick) gdyż nie chciałaby pewnie żebym wyciągał jej prywatne konwersacje na światło dzienne.

Jeśli macie jakieś uwagi co do mojego kodowania, to zapraszam, do pokazania ich, bądź kodowania samemu

Nie rozumiem argumentu. To że ktoś ci zwraca uwagę że coś źle zakodowałeś to od razu zamiast przyjąć krytykę mówisz tekst typu "Sam sobie zakoduj jak ci się nie podoba" ????

Jeżeli klient nie będzie zadowolony z zapłaconej pracy też mu napiszesz: "Jak ci się nie podoba to zakoduj sobie sam"?

Przecież nikt cię tutaj nie obraża, patrząc na poprzednie twoje projekty wiele razy widzieliśmy nieład, brak dobrego RWD, bugi, lagi. (Gdzie ty byłeś w stopce jako autor kodowania).

Wystarczy sobie przeczytać chatbox pecetowicza jeżeli chodzi o twoje pracę gdzie kilka ekspertów podśmiechiwało. (Oczywiście nie wiem o jaką dokładnie pracę chodziło).

Broń boże byście odebrali to na jakiś specjalny atak w waszą stronę, chcemy jedynie demo szablonu, by sprawdzić czy wszystko jest tak jak należy.
Skoro jesteś pewien swoich umiejętności na ten czas to chyba nie powinien być to post o twoich obawach.

Naucz się przyjmować opinie na klatę to lepiej na tym wyjdziesz.

Kubuś, Twoje pluginy z tego co ludzie piszą, też nie są "najlepszej jakości", więc najpierw zaczynamy od siebie, a później od innych 🙂

Może i masz rację, jeżeli ktoś jest niezadowolony z mojej pracy może mi napisać prośbę o zwrot pieniędzy za pracę ewentualnie znaleźć innego programistę pod SM.
Na szczęście jeszcze nigdy nie miałem takiej sytuacji, opinia "trzecia" osób które ode mnie nie kupowały usług, aż tak nie jest dla mnie istotna. No ale szanuję ich zdanie 🙂

Powracając, tutaj kilka przykładów w spoilerze:

Spoiler

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

Niestety nie masz żadnego portfolio chyba wykonanych prac na inne sieci, tak samo próbowałem znaleźć coś na FB. Tak to powrzucałbym tego więcej, no ale nie będę marnować czasu na to by ci udowodnić "więcej" racji. A 95% sieci polskich ma zakodowany szablon przez @Krasnolod, więc ciężko mi się przyczepić do więcej prac. Za to @dottbuff dodał coś tam jeszcze od siebie.

Po raz ostatni napiszę że ciebie nie atakuje w tym poście bezpodstawnie..
Chcemy po prostu by kupujący był pewien że dostanie dobrze wykonaną pracę, a pamiętajmy że autor tematu nie ma praktycznie w ogóle opinii oraz małą zawartość więc trzeba brać szczególną ostrożność, skoro post jest na naszym forum.

Możliwe że to co wysłaliśmy to jednorazowe błędy, no ale sądząc po opinii to sam widzisz.

3maj się 🙂 

• Haha
Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, dottbuff napisał:

Nie patrzę na szablony z pecetowicza, tylko na szablony Twoich klientów.

Przykładowo na csgopolska.com (1330x768)

image.thumb.png.3d2457c55222f6ab08fad999d434b02e.png

Dzięki, ale klient przed otrzymaniem szablonu otrzymuję demo, żeby zgłaszać błędy, jakie zauważy. Przeoczyłem - spoko przyznaje się.

Może i masz rację, jeżeli ktoś jest niezadowolony z mojej pracy może mi napisać prośbę o zwrot pieniędzy za pracę ewentualnie znaleźć innego programistę pod SM.
Na szczęście jeszcze nigdy nie miałem takiej sytuacji, opinia "trzecia" osób które ode mnie nie kupowały usług, aż tak nie jest dla mnie istotna. No ale szanuję ich zdanie

Te osoby, wolały napisać do innych osób, niż pisać do Ciebie o zwrot. Ale to już jest inny temat.

Takich szablonów było sporo: stare kill4u.pl (przedstrona i forum), brak dobrego RWD, bugujące się menu lub sam bans.

Byku, ale jakby właściciel/właściciele uważali, że słabo wykonuję swoją pracę, to by chyba nie zamówili kolejnego szablonu, prawda? Co do bansa, jeśli mówisz o RWD to klient go po prostu nie chciał.

Co do SS'a, po to dostają demo, aby zgłaszać te błędy, chyba normalne.

To samo nowy szablon który został poprawiony po bardzo długim czasie.

Nie wiem, czy można to nazwać "bardzo długim czasie", ale jak tak mówisz, to pewnie tak jest. :KEKW:

To że ktoś ci zwraca uwagę że coś źle zakodowałeś to od razu zamiast przyjąć krytykę mówisz tekst typu

Przyjąć konstruktywną krytykę bądź krytykę od osób, które potrafią "siedzą" w takich rzeczach, nie ma problemu, ale z tego co dobrze wiem, nie zajmujesz się tym.

Niestety nie masz żadnego portfolio chyba wykonanych prac na inne sieci, tak samo próbowałem znaleźć coś na FB. Tak to powrzucałbym tego więcej, no ale nie będę marnować czasu na to by ci udowodnić "więcej" racji.

Raczej byś powrzucał stare prace, bo przy nowych nie widzę, aby klient się czegoś czepiał 😉

A 95% sieci polskich ma zakodowany szablon przez @Krasnolod

No nie powiedziałbym, że 95% sieci, ale jak wolisz XD.

Chcemy po prostu by kupujący był pewien że dostanie dobrze wykonaną pracę

Kupujący na pewno otrzyma demo, to, nie ma chyba w regulaminie nic o demie.

Jeśli dalej chcesz wymieniać zdania, to pisz na DC, bo nie widzę potrzeby, aby dalej "zaśmiecać" ten temat 😉

Godzinę temu, Krasnolod napisał:

@PawelCode cześć, a gdzie masz edytor zbugowany? bo ja nic zbugowanego nie widze 🙄 Ale fajnie gdybyś screena podesłał no cokolwiek.

Hejka, SS nie pomoże, a opisywać błędu mi się nie chce. Dodatkowo wczoraj chwilkę posiedziałem i znalazłem błąd z czatem, myślę, że o nim wiecie 😆

Edytowane przez PawelCode
Odnośnik do odpowiedzi

@PawelCode chłopie zaczynasz o jakiś błędach to dokończ, wystarczy pokazać screena.

Czy jesteś kolejnym człowiekiem farmazonem co za dużo mówi i wymyśla a mało prawdy mówi.

Ja staram się robić wszystko dobrze, jeżeli słysze coś o jakimś błędzie to chce go naprawić a jak mam go naprawić jeżeli nie opiszę się błędy albo przynajmniej screena nie wyśle xD

Sygnatura użytkownika

Polecam samego siebie. Pozdro 😄

• Lubię to!
Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, PawelCode napisał:

Te osoby, wolały napisać do innych osób, niż pisać do Ciebie o zwrot. Ale to już jest inny temat.

Głupie, szkoda że nie ma o mnie tematu ani "dowodów" w tej sprawie jeżeli chodzi o moją pracę na zlecenia, ale skoro tak mówisz to wezmę to pod uwagę.

20 minut temu, PawelCode napisał:

Byku, ale jakby właściciel/właściciele uważali, że słabo wykonuję swoją pracę, to by chyba nie zamówili kolejnego szablonu, prawda? Co do bansa, jeśli mówisz o RWD to klient go po prostu nie chciał.

Co do SS'a, po to dostają demo, aby zgłaszać te błędy, chyba normalne.

Wstrzymam się tutaj bo cenię sobie prywatne korespondencję i jak mówiłem pewnie nie życzyły by sobie pewne osoby bym je udostępniał.

22 minuty temu, PawelCode napisał:

Nie wiem, czy można to nazwać "bardzo długim czasie", ale jak tak mówisz, to pewnie tak jest. :KEKW:

Przekazuje dalej, nie pisałbym czegoś co jest nie prawdą.

23 minuty temu, PawelCode napisał:

Przyjąć konstruktywną krytykę bądź krytykę od osób, które potrafią "siedzą" w takich rzeczach, nie ma problemu, ale z tego co dobrze wiem, nie zajmujesz się tym.

Głupia odpowiedź, która nie ma żadnego sensu. To jest zwykła ocena pracy, opinia o "usłudze" którą sprzedajesz. Jeżeli nie siedzisz w backendzie a ktoś zrobi coś chujowo to przez twoje rozumowanie nie masz prawa też się wypowiadać ponieważ "nie potrafisz, nie siedzisz" w backend? Nie to tak nie działa. Przestań mydlić. Wszystko co wypuszczane jest na światło dziennie każdy kto zauważy "autentyczny błąd" ma prawo do wypowiedzi.

PS: Coś tam umiem, ale nie na tyle by oferować tego typu usługi.

26 minut temu, PawelCode napisał:

No nie powiedziałbym, że 95% sieci, ale jak wolisz XD.

Przeszukałem właśnie około 30 polskich sieci, tylko 1 trafiłem z twoim kodowaniem.
Jeżeli jest mowa o jakiś sieciach nie indeksowanych w google, co mają 20-50 użytkowników to niestety aż takiego ogromnego researchu nie mam zamiaru robić.

27 minut temu, PawelCode napisał:

Kupujący na pewno otrzyma demo, to, nie ma chyba w regulaminie nic o demie.

To tak nie działa, liczy się tutaj zaufanie i bezpieczeństwo transakcji, autor tematu tego niestety aktualnie nie posiada.
Broń boże nie nazywam go oszustem bądź że coś złego zrobi, ale pamiętajmy że jeżeli ktoś z naszego forum kupi to co autor oferuję i zostanie oszukany / niezadowolony to w pewnym stopniu idzie to też na nas że pozwalamy takim użytkownikom sprzedawać u nas produkty/usługi. 

Nie jestem przeciwny by ktokolwiek tutaj coś sprzedawał, ale chcemy zminimalizować ryzyko niezadowoleń/oszustw.

To tyle z mojej strony, jak mówiłem to tylko krytyka, jeżeli teraz kodujesz 100 razy lepiej, to tylko gratulację, pamiętaj że napisałem opinie z "dotychczasowych" prac które widziałem.
Nie wiem czemu odbierasz to jako atak i nagle piszesz coś o moich pluginach.

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)