Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

piszę ten temat z zamiarem odnalezienia ludzi którzy chcą spróbować swoich sił w sieci po raz pierwszy lub mają już jakieś doświadczenie ale niekoniecznie gdzie się wykazać.

Prowadzę sieć a raczej ona istnieje bo jest mocno zaniedbana przez brak chęci i czasu, planuję jednak za jakiś czas zająć się nią i potrzebuje ludzi do pomocy ☺️

Jestem zainteresowany dosłownie każda osobą, bez znaczenia czy jesteś tylko forumowym spamerem, masz swój serwer czy jest z ciebie złota rączka.

Ogólnym zarysem sieci ma być dobra zabawa, nie wyznaczanie na siłę celów do spełnienia które muszą być wykonane w nierealnym czasie, dobra atmosfera i zaufanie. 

Kto mnie zna ten wie, że mam różne umiejętności i wypisywanie co potrafię lub nie mija się z celem, ten kto mnie nie zna niech uwierzy, że są one różnorodne 🤪

Jeżeli masz pomysł na siebie i chęci to odezwij się w temacie lub na PW.

Edytowane przez daffyy

Sygnatura użytkownika

banner46860_blue.png.e5988a6e61370617decc4f3b9fdd1d44.png

status.php?address=54.38.142.181:30055&g

status.php?address=54.38.142.181:30085&g

status.php?address=voice.ts3.style:9987&

Odnośnik do odpowiedzi
  • daffyy zmienił tytuł na Szukam ludków na sieć 🐷 ☺️

Ostatnio przeglądający ten temat (5 użytkowników)