Skocz do zawartości
nickerele

[Rozwiązane] Problem z wgrywaniem pluginow

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem nowy, Kupilem serwer na hostingu lecz jestem jeszcze w tym zielony. Probowalem wgrac pare pluginow ale albo serwer nie chce sie odpalic, albo po wgraniu np cod moda wyswietlilo mi sie menu wyboru klasy a potem wywalilo serwer. Co robie zle? Czy Cvary pluginu musze gdzies wpisywac? Jezeli tak to gdzie?

Serwer na hostingu : https://serverproject.pl
Hej! Skorzystałeś z linku lub pobrałeś załącznik? Uhonoruj naszą pracę poprzez rejestrację na forum i rośnij razem z nami!, Metamod 1.10.7-dev+987 + Sourcemod 1.8.0.6027

Edytowane przez nickerele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. czy podpinasz baze - najważniejsze

2. error logi - równie ważne 

3. hosting - to wcale nie ważne ale może komuś ta informacja sie przyda

4. wersja metamoda - to średnio wazne

5. wersja sourcemoda - to bardzo ważne xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie podpinam bo nie znam sie na tym. 

Edytowane przez nickerele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w logach znalazlem to error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory success = no

Error parsing BotProfile.db - unknown attribute 'Rank' Error parsing BotProfile.db - unknown attribute 'Rank' Error parsing BotProfile.db - unknown attribute 'Rank' Error parsing BotProfile.db - unknown attribute 'Rank' Error parsing BotProfile.db - unknown attribute 'Rank' Error parsing BotProfile.db - unknown attribute 'Rank' Error parsing BotProfile.db - unknown attribute 'Rank' Error parsing BotProfile.db - unknown attribute 'Rank' Commentary: Could not find commentary data file 'maps/d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogladam caly czas i serwer chodzi, wgralem 2 komendy ale mam problem z wgraniem np takiego CodModa. Kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, nickerele napisał:

Ogladam caly czas i serwer chodzi, wgralem 2 komendy ale mam problem z wgraniem np takiego CodModa. Kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac...

Radzę Ci na razie usunąć coda i najpierw zrobić jakiś inny mod np. 3 maps, only dd2, only mirage, ffa, gdyż cod może być za grubą rybą dla Ciebie i szybciej zniechęcisz się zanim stworzysz dobry serwer. 

Najpierw naucz wygrywać pluginy, dowiedz się gdzie co i jak się wgrywa, jak działają cvary itd. 

Rób małe kroki a dojdziesz do celu. 

Forum jest otwarte na nowych użytkowników w tych sprawach, więc śmiało możesz na tym forum pisać o swoich problemach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, tylko nawet z wgraniem takiego moda mialbym problem bo srednio wiem gdzie co umiescic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum właśnie pojawił się temat "jak wgrać plugin", zachęcam do zapoznania się jeśli nadal masz problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty. Powodem jest całkowite rozwiązanie problemu zawartego w temacie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zaraportuj ten post z prośbą o ponowne otwarcie i kontynuację dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...