Jump to content
  • Chmurka
  • Boróweczka
  • Jabłuszko
  • Limonka
  • Czekoladka
  • Węgielek
Sign in to follow this  
Grzechu

[Rozwiązane] Querying Server Data... error

Recommended Posts

Witam, jak widać w nazwie sourcebans nie może pobrać danych serwera. Szczerze nie wiem czego to może być problem bo pierwszy raz mi się to zdarzyło. Hosting serwera to hostadnplay. Reszta rzeczy działa: Bany się zapisują, można wysyłać komendy do serwera z sourcebans itp. Przeczytałem gdzieś że problem może być w blokowanych portach udp ale hosting napisał że nie blokuje żadnych portów. 

Czasem w sourcebans wyskakuje mi też taki błąd:

Error: the XML response that was returned from the server is invalid. Received: Warning: PDO::__construct(): MySQL server has gone away in /home/grzech10/public_html/sb/includes/Database.php on line 19 Error connecting (145.239.16.195:27015) You have whitespace in your response.

sb.png

Jak widać na ss bany i muty się zapisują ale jest error connecting.

Edited by Grzechu

Jeśli chodzi ci o nazwę serwera to wygląda ona tak: [PL] [Only AWP][128 TICK][SKINY/KOSY/GLOVES/RANGI][RANK][FREEVIP]

sbv.png

Edited by Grzechu

Z ss widać że masz zablokowane porty upd może to wina jest tego. Najlepiej skontaktuj się z nimi podsyłając im tego ss co tu, dodatkowo widać że jedynie port tcp nie jest blokowany

//Edit

Napisz jeszcze do hostadnplay oni lubią blokować zewnętrzne strony które łączą się z serwerem, za pewne będziesz musiał podać ip maszyny na której jest sourcebans.

Edited by szogun

Pisałem dużo wcześniej do hostandplay ale oni mówią że nie blokują żadnych portów i sugerują że to musi być problem po mojej stronie. W sumie ciężko dogadać się też z ich supportem bo odpisują średnio co 2 dni i nie w weekendy.

10 minut temu, Grzechu napisał:

Pisałem dużo wcześniej do hostandplay ale oni mówią że nie blokują żadnych portów i sugerują że to musi być problem po mojej stronie. W sumie ciężko dogadać się też z ich supportem bo odpisują średnio co 2 dni i nie w weekendy.

Miałem kiedyś serwery na HostAndPlay i były co chwilę jakieś problemy XD @Mesharsky wie co tam się odwalało, nie raz były crashe po aktualizacji i mówili, że to moja wina, że to ja coś zrobiłem gdzie serwer był pusty XD Polecam Ci zmienić hosting na np. HostPlay. 

Byłem już na dłużej na hostplay i liveserver. Ten hosting chciałem przetestować bo fajne ceny. Sam hosting według mnie nie jest zły. Jedynym minusem są te crashe i support ale z supportu często nie korzystam.

1 godzinę temu, Grzechu napisał:

Może serwer zbanował ip maszyny też takie przypadki się zdarzają, sprawdź czy nie masz dodanego żadnego bana na ip, jeżeli miałeś za dużo zapytań przez serwer mogła zostać nałożona blokada 

9 godzin temu, Grzechu napisał:

Byłem już na dłużej na hostplay i liveserver. Ten hosting chciałem przetestować bo fajne ceny. Sam hosting według mnie nie jest zły. Jedynym minusem są te crashe i support ale z supportu często nie korzystam.

Jeśli są crashe to uciekaj jak najszybciej z tego hostingu bo tylko stracisz graczy i reputację serwera. Lepiej zapłacić więcej i mieć pewność że crashy nie będzie niż użerać się nad gównem. 

Polecam Ci Pukawka.pl lub 1shot1kill.pl

• Lubię to! 1

26 minut temu, VestSmart napisał:

Jeśli są crashe to uciekaj jak najszybciej z tego hostingu bo tylko stracisz graczy i reputację serwera. Lepiej zapłacić więcej i mieć pewność że crashy nie będzie niż użerać się nad gównem. 

Polecam Ci Pukawka.pl lub 1shot1kill.pl

Jedyne crashe z winy hostingu zdarzyły mi się kilka dni temu po aktualizacji cs. Wiem że Pukawka i 1shot jest na pewno lepszym wyborem ale samo przeniesienie serwera będzie kosztować mnie stratę graczy biorąc pod uwagę że serwer jest dosyć świeży. Ale dzięki za radę.

Z racji że valve nie banuje tokenów, podepnij swój do serwera na parę dni a później a gracza sie zaktualizuje adres serwera

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Nasza historia

Na początku byliśmy małą grupą internetowych znajomych, którzy stwierdzili, że potrzebne jest solidne forum, na którym znajdą się ludzie z dużą wiedzą programistyczną ukierunkowaną na CS:GO. Pomysł powstał na początku 2018 roku, a parę miesięcy później, 19 kwietnia, powstała ta strona internetowa. Jako alternatywna odpowiedź na inne tego typu miejsca, poważnie podeszliśmy do tematu, najpierw tłumacząc angielską dokumentację SourceMod'a na język polski, a potem pisząc rozległe poradniki i wypełniając forum najpotrzebniejszymi rzeczami dla właścicieli serwerów i programistów. Cała nasza Ekipa jest dumna z pracy jaką w to włożyliśmy i cieszymy się że zbierają się wokół nas zarówno ludzie znający tematy sourcepawn'a i konfiguracji, jak i również nowe twarze w tym "biznesie", którym z chęcią niesiemy wiedzę oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Największe modyfikacje serwerowe

• Create New...