Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Lubię to! 1

Tutaj taka mała ode mnie propozycja jakby miała wyjść aktualizacja freeruna. Zeby zrobić pod kv w sensie żeby dostosować pod mapę wybór za co się chce free np knife old itd

Edytowane przez BobPixel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 4
  • Dobry pomysł! 1
14 minut temu, BobPixel napisał:

Tutaj taka mała ode mnie propozycja jakby miała wyjść aktualizacja freeruna. Zeby zrobić pod kv w sensie żeby dostosować pod mapę wybór za co się chce free np knife old itd

Wszystko mam ładnie pięknie zaktualizowane, tylko czeka na aktualizację(na forum) jak większość pluginów 😉 Myślę, że niedługo opublikuję 

Edytowane przez Brum Brum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! 3
  • Kocham to 1
  • WOW! 1
Napisano (edytowane)

@Update

Deathrun:

• Jeżeli plugin nie wykryje mapy typu deathrun wyłączy się. [dr_ / deathrun_]
  • Po wykryciu bota przez plugin jest automatycznie wyrzucany
  • Zmiana systemu wybierania TT. Po zmianie został naprawiony bug gdy wyszedł aktualny terrorysta przerzucało losowego CT do TT i przenosiło na spawn
  • Zablokowano możliwość zostania wylosowanym x2 z rzędu do TT
  • Dodano możliwość zmianę MOD_TAG poprzez ConVar
  • Zmiana sposobu ustawienia terrorysty jako osobę zabijającą CT gdy CT wpadnie w pułapkę / popełni samobójstwo
  • Dodano dodatkowe forwardy oraz native

Freerun / Wersja z menu

• Od teraz przycisk 'E' jest blokowany tylko i wyłącznie w odległości 130unitów od guzika (stała blokada przeszkadzała przy podnoszeniu broni)
  • Dodano nativy
  • Dodano możliwość zmiany MOD_TAG poprzez ConVar / Plik konfiguracyjny (Wersja z menu)

Freerun Wersja z menu:

• Od teraz 'freeruny' dodajesz poprzez plik tekstowy oraz ustawiasz na jakiej mapie mają być [all / nazwa_mapy;nazwa_mapy2] 
  • Dodano komendy /fr /fre /free tylko i wyłącznie z powodu bugowania się przy głosowaniu na zmianę mapy
  • Dodano komendę /rf do przeładowania pliku konfiguracyjnego
  • Dodano wiadomości w hudzie, która pokazuje za co jest freerun
  • Naprawiono błąd przez który CT mógł włączyć freeruna
Edytowane przez Brum Brum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwe dodanie czegoś takiego, jeśli osoba wybrana do TT, wyjdzie z serwera zostanie zapisana w pliku 

(SteamID Nazwa gracza) aby wiedzieć kto wychodzi z TT (i wyciągnąć konsekwencje) tylko po to żeby wejść z powrotem i grać jako CT 

I sam plugin super <3!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi